четвер, 08.06.2023

Пропозиції В. Костика до законопроекту "Про внесення змін до Податкового кодексу України", реєстр. №8521

Шановна Оксана Петрівна!

Вітаємо Вас із прийняттям Верховною Радою в першому читанні змін до Податкового кодексу України (щодо  спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва). Але просимо Вас при доопрацюванні Податкового кодексу врахувати наші пропозиції:

1.П. 291.2.3 щодо обмеження площ здавання в оренду земельних ділянок до 0,2 га, житлових приміщень до 100 кв. метрів, нежитлових приміщень до 300 кв. метрів. Це стосується 3-ї категорії підпримців (п. 291.1.3). Але у зв'язку з тим, що згідно із погодженою на Раді позицією, підприємцям 3-ї категорії збільшили дохід з 1000 до 2000 розмірів мінімальної заробітної плати в рік, потрібно або виключити пункт 291.2.3, або прописати в новій редакції: оренда землі  - до 0,4 га, оренда житлових приміщень - до 200 кв.м, оренда нежитлових приміщень – до 600 кв.м.

2. Обов'язково прописати в Податковому кодексі норму: Все, що прямо не заборонено в цьому Кодексі – дозволено. (знімається багато спорів при перевірках і різко зменшиться кількість судових справ. Має бути пряма заборона в кодексі, а не "мудрування" податкових органів. Законодавець має нести відповідальність за те, що він "виробляє").

3. Запровадити мораторій на зміни в Податковому кодексі на 5 (п'ять) років.

 

З повагою,

Костик Володимир Степанович

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт