середа, 22.03.2023

Відповідь Держкомпідприємництва щодо законності рішення Київської міської ради

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА


 Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу

«Фортеця»

01024, м. Київ, вул. Шовковична,24, оф.13

Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва опрацьовано Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» від 31.05.2011 № 131 щодо розгляду Держкомпідприємництвом проекту рішення Київської міської ради «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі (внеску) власників тимчасових споруд (малих архітектурних форм) в утриманні об'єктів благоустрою м. Києва», прийнятого 24.02.2011 року за № 56/5443 та змін до Положення про порядок розміщення тимчасових споруд у м. Києві.

За результатом розгляду інформуємо про наступне.

Листом Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Київської державної адміністрації від 05.01.2011 № 06-29 на опрацювання до Держкомпідприємництва було надано проект рішення Київської міської ради «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі (внеску) власників тимчасових споруд (малих архітектурних форм) в утриманні об'єктів благоустрою м. Києва» /далі - Проект рішення/, позиція Держкомпідприємництва щодо якого, була викладена у листі від 02.02.2011 №968/0/2-11.

За результатом опрацювання було встановлено, що Проект рішення потребує узгодження з нормами Податкового кодексу України, який регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів.

 

Голова ліквідаційної комісії,

Перший заступник Голови                                    Г. Яцишина

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт