субота, 10.06.2023

Пропозиції Н.В. Потапової

Вчора бізнесом Хмельницького було обговорено та підтримано Проект Митного кодексу Тігіпко С.Л. з пропозицією доопрацювання пакету доповнюючих документів, які може витребовувати митниця - він є дійсно громіздкий, потрібно звужувати, або прибирати, а натомість вводити постаудит.
Розібрались, зрештою з питанням, чому митні органи не можуть розмитнювати суб'єктів за першим методом визначення митної вартості - тому що аналізується не пред'явлений пакет документів, а відразу йде порівняння з базою, а в митному кодексі чітко прописано, що за умови неможливості визначення митної вартості за першим методом, митний орган надає пояснення і переходить до слідуючого методу, а митні органи починають вже з шостого-резервного.
Прошу звернути увагу на дане питання.
Було визнано та підтримано, що нетарифне регулювання створює занадто багато проблем та забирає дуже забагато часу, що призводить не тільки до надмірних витрат, але й затримки в оформленні вантажів.
Велике занепокоєння визиває в бізнесу, особливо в експортерів ПДВ та його повернення - бізнес наполягає радше на відміні такого податку та заміні його податком з обігу.
ПДВ вбивчий для будь-якого бізнесу в нашій країні-давайте спробуємо піднімати цю проблематику, адже це теж принесло б користь усім.

З повагою Потапова

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт