вівторок, 17.07.2018

Відповідь Державної фіскальної служби України на звернення ГО "Фортеця" щодо скасування роз'яснення, розміщеного на офіційному сайті ДФС України

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ (ДФС України)

Львівська пл., 8, м. Київ-53, МСП 04655, тел.; (044) 272-51-59, факс: (044) 272-08-41 www.minrd.gov.ua;

Код ЄДРПОУ 39292197

 

Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»

вул. Шовковична, буд. 11, оф. 6, м. Київ, 01021

Про надання відповіді

Державна фіскальна служба України розглянула лист Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» від 09.10.2014 № 756 (вх. ДФС України від 16.10.2014 № 21797/6) щодо перегляду редакції відповіді на запитання щодо надання юридичними особами - платниками єдиного податку в оренду рухомого та нерухомого майна, розміщеної в розділі «Запитання - відповіді з Бази знань» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу на офіційному веб - порталі ДФС України, і повідомляє таке.

З метою належного дотримання норм податкового законодавства в розділі «Запитання - відповіді з Бази знань» Загальнодоступного інформаційно- довідкового ресурсу на офіційному веб - порталі ДФС України розміщена уточнена відповідь на запитання «Чи можуть бути платниками єдиного податку юридичні особи, які здійснюють лізингові (орендні) операції, та чи мають право юридичні особи - платники єдиного податку надавати в оренду рухоме та нерухоме майно?».

Відповідно до висновку, наданого у вказаній відповіді, обмеження щодо застосування спрощеної системи оподаткування, передбачене п.п. 291.5,4 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України, стосується фінансових установ. Дане положення не поширюється на юридичних осіб - суб'єктів господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але надають послуги з фінансового лізингу.

Юридичні особи, які не є фінансовими установами і здійснюють лізингові (орендні) операції, надають в оренду рухоме і нерухоме майно, мають право бути платниками єдиного податку, якщо ними виконуються інші умови застосування спрощеної системи оподаткування.

 

Перший заступник Голови                                             В.Г.Хоменко


 

Звернення ГО "Фортеця" до ДФС України

 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт