середа, 22.03.2023

Звернення Незалежної професійної спілки підприємців та робітників «Страйковий Комітет міста Дніпропетровська» щодо відшкодування збитків підприємцям в зв'язку з пожежею

 

Голові Правління

Всеукраїнського об'єднання підприємців

малого та середнього бізнесу «Фортеця»

Продан Оксані Петрівні

Членів Відділу «Слов'янський»

Незалежної професійної спілки

Підприємців та робітників

«Страйковий Комітет міста. Дніпропетровська»

 

Звернення

 

22.09.09 в місті Дніпропетровську сталася пожежа у торгівельно-виставочному комплексі, яка повністю зруйнувала споруду, знищила майно та документи підприємців, які здійснювали підприємницьку діяльність у комплексі, та залишила без роботи велику кількість підприємців та найманих робітників.

На теперішній час, торгівельно-виставочний комплекс «Слов'янський базар» збудований та був офіційно відкритий 01.03.11, але договори на оренду з постраждалими від пожару підприємцями не укладаються, не зважаючи на те, що з іншими підприємцями, які не постраждали від пожару, договори оренди укладаються щодня.

Слід зазначити, що згідно рішення від 02.12.09, № 10/52, сесії Дніпропетровської міської ради п'ятого скликання, ТОВ «Слов'янський базар» звільнено від внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Дніпропетровська, пов'язаного з проектуванням та проведенням відновлювальних робіт щодо усунення наслідків пожежі у торговельно-виставочному комплексі з можливою реконструкцією будівель і споруд по вул. Курчатова, 1 (Кіровський район), враховуючи взяті зобов'язання ТОВ «Слов'янський базар» перед суб'єктами підприємницької діяльності, які здійснювали свою підприємницьку діяльність у ТВК «Слов'янський базар» та постраждали внаслідок пожежі.

Згідно цього рішення ТОВ «Слов'янський базар» звільнено від перерахування до бюджету міста Дніпропетровськ більше 10 млн. гривень.

Не зважаючи на викладені обставини, посадові особи ТОВ «Слов'янський базар» ігнорують виконання умов звільнення від внеску на розвиток міста, що призводить до завдання шкоди не тільки інтересам підприємців, які постраждали внаслідок пожежі, але і міста Дніпропетровськ в особливо великому розмірі.

Слід зазначити, що посадові особи ТОВ «Слов'янський базар» в приватних розмовах з підприємцями, яких запрошували до відбудованого ТВК «Слов’янський базар», вимагали від останніх, перед укладанням договору оренди, сплачувати так звані «вхідні» в розмірі 500 доларів СІЛА за один квадратний метр орендованої площі, що є необхідною умовою укладення договору оренди. У разі відмови сплатити кошти, які вимагають посадові особи ТОВ «Слов'янський базар», підприємцям відмовляють в укладенні договорів.

При цьому кошти пропонується вносити без отримання будь яких бухгалтерських документів (приходного касового ордеру, чеку та інше), що повністю підпадає під кваліфікацію статей 14,15,202,212,368 Кримінального кодексу України.

Виходячи з вищевикладеного прошу розглянути питання:

Щодо надання членам Незалежної професійної спілки підприємців та робітників «Страйковий Комітет міста Дніпропетровська», що постраждали під час пожежі на ТВК «Слов'янський базар» робочих місць на відбудованому ТВК «Слов'янський базар» згідно з Угодою між постраждалими підприємцями та ТОВ «Слов'янський базар»;

Щодо отримання матеріальної компенсації від ТОВ «Слов'янський базар» постраждалими внаслідок пожежі відповідно до збитків, зазначених в додатку до акту про пожежу.

 

З повагою, члени Відділу «Слов'янський» Незалежної професійної спілки підприємців та робітників «Страйковий Комітет міста Дніпропетровська», що постраждали під час пожежі на ТВК «Слов'янський базар».

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт