вівторок, 21.03.2023

Лист-подяка Держпідприємництва України за участь у Робочій групі щодо опрацювання Типових правил розміщення зовнішньої реклами

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/1І, тел. (044) 254-56-73, факс 254-43-93

 

Всеукраїнське об’єднання

малого та середнього бізнесу «Фортеця»

З метою всебічного вивчення проблемних питань спрощення процедури надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами наказом Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 05.04.2013 № 43 було створено Робочу групу щодо опрацювання Типових правил розміщення зовнішньої реклами, до складу якої включені як представники органів виконавчої влади (органів місцевого самоврядування), так і громадськості.

Так, з 05.04.2013 по 11.07.2014 вказана Робоча група плідно опрацювала більше п’яти редакцій проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типових правил розміщення зовнішньої реклами» (далі - Проект).

У зв’язку з вищенаведеним, Держпідприємництвом України висловлюється вдячність учасникам Робочої групи за надані пропозиції та зауваження до Проекту.

Враховуючи, що на сьогодні Робочою групою виконано в повному обсязі своє завдання та підготовлено Проект, Службою прийнято рішення провести публічне громадське обговорення Проекту відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та припинити діяльність вказаної Робочої групи (копія наказу додається).

За результатами громадського обговорення Проект буде подано на погодження до заінтересованих органів виконавчої влади відповідно до регламентних вимог.

Додаток: на 1 арк. в 1 прим.

Перший заступник Голови                                            О.Ю. Потімков

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт