середа, 22.03.2023

Лист Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва щодо проведення засідання робочої групи з доопрацювання проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типових правил розміщення зовнішньої реклами»

Державна служба України

з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

 

 

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу  «Фортеця»

Щодо проведення засідання робочої групи

Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва на виконання ряду доручень Уряду ще у 2013 році розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типових правил розміщення зовнішньої реклами».

Вказаний Проект було подано у встановленому порядку на розгляд Уряду в кінці 2013 року.

Проте, із  набуттям повноважень новоствореним Урядом,  листом Секретаріату Кабінету Міністрів України проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типових правил розміщення зовнішньої реклами» було повернуто Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва з метою його повторного погодження, що і було зроблено Службою.

Разом з тим, Законом України від 09.04.2014 № 1193-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру», внесено наступні зміни:

- до Закону України «Про рекламу», згідно з якими, розміщення зовнішньої реклами у межах смуги відведення автомобільних доріг здійснюється відповідно до цього Закону на підставі зазначених дозволів, які оформляються за участю центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства та управління автомобільними дорогами, або їх власників та центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері безпеки дорожнього руху.

Розміщення зовнішньої реклами на пам'ятках національного або місцевого значення та в межах зон охорони цих пам'яток, історичних ареалів населених місць здійснюється відповідно до цього Закону на підставі дозволів, які оформляються за участю органів виконавчої влади, визначених Законом України «Про охорону культурної спадщини»;

- до Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» в частині виключення пункту 110 «Погодження розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг».

Так, з урахуванням останніх змін у законодавстві існує необхідність у доопрацюванні та перегляді вказаного Проекту. Враховуючи, що Держпідприємництвом створено робочу групу з опрацювання Проекту, запрошуємо до участі у нараді уповноважених представників, що входять до складу робочої групи.

Засідання відбудеться у приміщенні Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва 25.06.2014 о 16-00 год. за адресою: м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, 6 поверх, зал засідань.

Контактна особа – Новак Анна Олегівна (тел. 285 34 77, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) .

Перший заступник Голови                                                 О.Ю. Потімков

 

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт