субота, 19.01.2019

Відповідь Міністерства доходів і зборів України на лист ГО "Фортеця" щодо створення Експертно-апеляційної ради з питань вирішення податкових спорів при Міндоходів України

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Львівська пл., 8, м. Київ - 53, МСП 04655, тел.: (044) 272-51-59, факс: (044) 272-08-41 www.minrd.gov.ua; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Код ЄДРПОУ 38516786

_____________

 

Всеукраїнське об’єднання

малого та середнього бізнесу „Фортеця”

 

Про розгляд листа

Міністерство доходів і зборів України розглянуло лист Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу „Фортеця” від 14.11.2013 № 708 щодо ініціювання створення Експертно-апеляційної ради з питань вирішення податкових спорів при Міністерстві доходів і зборів України та в межах компетенції повідомляє.

Реалізація пропозиції, щодо створення Експертно-апеляційної ради з питань вирішення податкових спорів при Міністерстві доходів і зборів України можлива тільки шляхом внесення змін до Податкового кодексу України.

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України утворюється Робоча група з питань підготовки нової редакції Податкового кодексу України під головуванням Міністра економічного розвитку і торгівлі.

Концептуальними засадами реформування податкової системи передбачено максимальне скорочення кількості податків, розширення бази оподаткування з метою спрощення адміністрування податків та сприяння економічному розвитку, стимулювання заінтересованості органів місцевого самоврядування в економічному розвитку регіонів шляхом спрямування частини загальнодержавних податків і зборів до місцевих бюджетів.

Також, передбачено залучення до роботи над проектом Податкового кодексу України представників роботодавців галузевих асоціацій, міжнародних аудиторських компаній.

 

Перший заступник Міністра              І.О. БІЛОУС

 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт