субота, 19.01.2019

Відповідь Адміністрації Президента України на відкрите звернення від 14.03.2011 р. №35

Адміністрація Президента України


 

№15-01/38 від 21.04.2011 р.

Голові Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»

О.ПРОДАН

01124, м. Київ, вул. Шовковична, 24, офіс 13

 

В Адміністрації Президента України розглянуто звернення від 14.03.11 № 35 щодо можливого незаконного порушення ГУ МВС України в м. Києві кримінальної справи стосовно С.Мельниченка, а також з інших питань.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 121 Конституції України на прокуратуру України покладається, зокрема, нагляд за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство.

Частиною першою статті 12 Закону України "Про прокуратуру" передбачено, що прокурор розглядає заяви і скарги про порушення прав громадян та юридичних осіб, крім скарг, розгляд яких віднесено до компетенції суду. На підставі частини третьої вказаної статті Закону прийняте прокурором рішення може бути оскаржено вищестоящому прокурору або до суду.

Згідно з частиною другою статті 19 Конституції України органи державної влади та місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Ураховуючи викладене, порушені у листі питання належать до компетенції органів прокуратури України, до яких можна безпосередньо звернутися.

 

Радник Президента України - Керівник

Головного управління з питань судоустрою                А.Портнов

 

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт