п'ятниця, 09.06.2023

Звернення підприємця з м. Херсон щодо ділянки біля Центрального ринку

Повідомлення телеграфом

На ділянці біля Центрального ринку, на якій ми здійснюємо свою підприємницьку діяльність на протязі 14 років виникли правовідносини відносно виділення рішеннями сесії Херсонської міської ради №380 від 05.09.2003 р. та №655 від 09.11.2004 р. цієї ділянки в оренду приватному підприємцю Дьоміновій.

З 18.04.2008 р. відносно цього рішення відкрито провадження по справі в Вищому адміністративному суді. Всупереч наших правовідносин рішенням сесії міської ради №984 від 10.10.2008 р. прийнято переукласти цей договір, що суперечить вимогам Земельного кодексу України та Закону України "Про оренду землі". Це підтверджується протестом Херсонської міжрайонної природоохоронної прокуратури, який Херсонська міська рада відхилила.

На цей час орендар, не дочекавшись остаточного рішення суду, заявляє свої права на цю ділянку. Люди обурені та не згодні відступати. Назріває соціальний конфлікт. Просимо втрутитись в ситуацію та допомогти залишити наші відношення з СП Центральний ринок на попередніх умовах та зупинити будь-які дії представників Дьомінової до остаточного рішення Вищого адміністративного суду.

 

І.В. Іллічова

 

ВІДПОВІДЬ ГО "ФОРТЕЦЯ"

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт