вівторок, 26.10.2021

Звернення ГО "Асоціація Хмельницьких ринків" щодо проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання стану платіжного балансу України"

Громадська організація „АСОЦІАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКИХ РИНКІВ"

29016, м. Хмельницький, вул. Геологів, 18/2, код ЄДРПОУ 26430979, р/р 26007619989544 в Обласному відділенні ПАТ „Промінвестбанк" в м. Хмельницький, МФО 300012.

Тел.(0382) 72-78-88, тел./факс 69-98-07, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Щодо проекту Закону України про

"Про внесення змін до деяких

законодавчих актів України щодо

регулювання стану платіжного балансу України"

 

Шановна Оксана Петрівна!

У відповідності до рішення ГО „Асоціації Хмельницьких ринків", надсилаємо Вам пропозиції та зауваження до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання стану платіжного балансу України", запропонованого на розгляд Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, зміст яких в наступному:

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання стану платіжного балансу України" (автор - Міністерство економічного розвитку та торгівлі України) містить:

- норми, що порушують окремі статті Конституції України (зокрема, ст. 92), якою передбачено, що будь-які зміни оподаткування в країні є функцією саме Верховної Ради України, а не Кабінету Міністрів та, зокрема, його структур;

- норми, що створюють негативні умови для підприємництва країни щодо нерівних умов діяльності;

норми, що містить невизначеність цілої низки принципових і ключових термінів, що використовуються в законопроекті (зокрема, ті, що стосуються визначення критично малих обсягів золото-волютних резервів, тощо); норми, що наділяють структурні підрозділи Кабінету Міністрів України функціями, повноваженнями в питаннях призначення, порядку та механізму введення додаткового нового імпортного збору, які не входять до їх компетенції, тощо.

Виходячи з вище наведеного, ГО „Асоціція Хмельницьких ринків" вважає, що розглядати та приймати даний законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання стану платіжного балансу України" (автор — Міністерство економічного розвитку та торгівлі України) в запропонованій редакції є недоцільним.

У разі можливості, просимо: по-перше, у разі портреби та можливості винести дане питання на розгляд ВГО „Фортеця", а по-друге, звернутися з відповідним зверненням до Кабінету Міністрів України.

Сподіваємося на Вашу підтримку в даному питанні.

 

З повагою,

Г олова ГО

„Асоціації Хмельницьких ринків",

член виконавчого комітету Хмельницької міської ради      Таратасюк В. Р.

 

Виконавчий директор Асоціації,

голова регіональної ради підприємців Хмельницької обл.  Сніховський О. О.

 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт