четвер, 08.06.2023

Відповідь ДПА у м. Києві стосовно оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання послуг

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

у м. КИЄВІ

04116, м. Київ, вул., Шолуденка, 33/19, тел. 461-76-12, факс 461-76-13

 

ГО Всеукраїнське об'єднання

підприємств малого та середнього

бізнесу "Фортеця"

вул. Шовковична, 24, оф. 13

м. Київ, 01024

 

Про розгляд листа

 

Державна податкова адміністрація у м. Києві на виконання завдання Державної податкової адміністрації України від 03.03.2011р. №6183/7/16-1517-26 розглянула вашого листа від 10.02.2011р. №15 стосовно оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання послуг і в межах своїх повноважень повідомляє.

Відповідно до пп. 14.1.172 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VІ (далі - Кодекс) податкова консультація -допомога контролюючого органу конкретному платнику податків стосовно практичного використання конкретної норми закону або нормативно-правового акта з питань адміністрування податків чи зборів, контроль за справлянням яких покладено на такий контролюючий орган.

При цьому, згідно із ст. 52 Кодексу за зверненням платників податків контролюючі органи безоплатно надають консультації з питань практичного застосування окремих норм податкового законодавства. Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Згідно із п. 183.12 та 183.13 ст. 183 Кодексу центральний орган державної податкової служби веде реєстр платників податку, в якому міститься інформація про осіб, зареєстрованих як платники податку. Для інформування платників податку центральний орган державної податкової служби щодекади оприлюднює на своєму веб-сайті дані з реєстру платників податку із зазначенням найменування або прізвища, імені та по батькові платника податку, дати податкової реєстрації, індивідуального податкового номера, номера свідоцтва про реєстрацію платника податку, дати його дії.

Враховуючи те, що податкова консультація надається платнику для правильності застосування норм податкового законодавства у його податковому обліку, та беручи до уваги те, що ваше об'єднання за своєю діяльністю не є зареєстрованим платником податку на додану вартість, а питання, викладені у вашому листі не стосуються вашої діяльності, детальну відповідь по суті поставлених у вашому запиті питань можна отримати від державної податкової інспекції за місцем реєстрації платників податків, в діяльності яких виникли описані вами проблемні ситуації, за умови самостійного надання такими платниками до державної інспекції за місцем їх реєстрації відповідного запиту та додаткової інформації щодо визначення конкретних обставин справи, з якими пов'язано виникнення проблемних питань, як це передбачено п.52.4 Кодексу.

Одночасно інформуємо, що за роз'ясненнями наданими фахівцями ДПА України на сторінках журналу «Вісник податкової служби України» №9 за березень 2011 року, послуги з установлення та ремонту комп'ютерів, комп'ютерних мереж, ремонту й обслуговування принтерів та іншої офісної техніки та підключення до мережі Інтернет не входять до переліку послуг зазначеного у пп. «в» п. 186.3 ст.186 Кодексу, такі послуги є об'єктом оподаткування ПДВ у загальновстановленому порядку за повною ставкою податку.

З метою практичного застосування окремих норм Податкового кодексу України ДПА у м. Києві постійно та оперативно розміщує на WЕВ-сайті ДПА у м. Києві (www.kyivsta.gov.ua) у банері «Податковий кодекс України» матеріали щодо практичного застосування норм Податкового кодексу України, в т.ч. листи ДПА України, податкові консультації органів державної податкової служби.

3 текстом Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. 2755-VІ який набув чинності з І січня 2011 року ( крім окремих норм, визначених пунктом 1 розділу XIX Податкового кодексу). Ви можете ознайомитися на WEB-саіипі ДПА у м. Києві (www.kyivsta.gov.ua) у банері «Податковий кодекс України».

З питань роз'яснень застосування норм Податкового кодексу України звертайтеся до консультаційного центру ДПА у м. Києві на багатоканальний номер 401-77-00.

З 1 січня 2011 року стартувала кампанія декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2010 року. Останній день подання декларації 3 травня 2011 року. За роз'ясненнями і: питань подання декларацій {вертайтесь до ДП1 за місцем реєстрації або за телефоном консультаційного центру ДПА у м. Києві 461-77-00. Також Ви можете ознайомитися із інформацією щодо декларування доходів та формою декларації на WEB-сайті ДПА у м. Києві (www.kyivsta.gov.ua) у банері «Декларування 2011».

 

Заступник Голови                                                         О.В.Онищенко

 

ЗВЕРНЕННЯ ГО "ФОРТЕЦЯ"


 

Пошук на сайті

Вхід на сайт