четвер, 08.12.2022

Відповідь Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України в Полтавській області щодо проведення перевірки ситуації навколо ринку "Речовий" у м. Полтава

МВС УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю

вул. Пушкіна, 83, м. Полтава, 36000 тел. (0532) 51-77-37


Голові Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу "Фортеця"

Продан О.П.

Русанівська набережна. 12, м. Київ, 02147

 

Повідомляю Вам, що працівниками управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Полтавській області ретельно розглянуто Ваше звернення щодо можливих неправомірних дій з боку службових осіб ПРАТ "Полімпекс" та КП "Полтава-Сервіс".

За результатами проведеної перевірки працівниками ВДСБЕЗ Полтавського МУ УМВС у порядку ст.97 та на підставі п.2 ст.6 КПК України винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи за відсутності в діях працівників ПРАТ "Полімпекс" та КП "Полтава-Сервіс" ознак складу злочину, передбаченого ст.190 КК України.

Згідно ст. 99-1 КПК України Ви маєте право оскаржити постанову органу дізнання про відмову в порушенні кримінальної справи відповідному прокурору, а якщо така постанова винесена прокурором - вищестоящому прокурору на протязі 7-ми днів з дня отримання копії постанови.

Постанову прокурора та органу дізнання про відмову в порушенні кримінальної справи Ви також можете оскаржити в суд в порядку, передбаченим ст.236-1 КПК України.

 

Заступник начальника                            Р.С. Маніло

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт