четвер, 08.12.2022

Відповідь Головного управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення щодо виконання Плану заходів до Меморандуму про співпрацю

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ВНУТРІШНЬОЇ ТОРГІВЛІ

ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

КОМІСІЯ З РЕОРГАНІЗАЦІЇ

01044, м. Київ, вул. Басейна 1/2а тел. (044) 246-66-32, факс 246-66-34, Call-центр (044) 15-51


 

Голові Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»

Продан О.П.

 

Копія: заступнику голови Київської

міської державної адміністрації

Крамаренку P.M.

 

Шановна Оксано Петрівно!

За дорученням заступника голови Київської міської державної адміністрації Р.Крамаренка, Головним управлінням внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення (далі - Головне управління), в межах наданих повноважень, опрацьовано Ваші зауваження щодо невиконання Головним управлінням Меморандуму про співпрацю між Київською міською державною адміністрацією, представниками адміністрацій ринків, ринкових майданчиків та підприємцями, що на них працюють, та повідомляємо наступне.

Головним управлінням, в межах компетенції, в повному обсязі виконується План заходів щодо реалізації зазначеного Меморандуму. Так, листами від № 041/06-1153, від 20.06.2012 № 041/08-2624 надано Головному управлінню з питань регуляторної політики та підприємництва інформацію про виконання Плану заходів протягом відповідних періодів.

Крім того, представники Головного управління 30 березня та 26 червня поточного року приймали участь у нарадах із зазначеного питання.

Питання виконання Плану заходів щодо реалізації Меморандуму про співпрацю між Київською міською державною адміністрацією, Головним управлінням МВС України в м. Києві, представниками адміністрацій ринків, ринкових майданчиків та підприємців, що на них працюють знаходиться на постійному контролі Головного управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення.

 

З повагою

В.о. начальника, заступник голови

комісії з реорганізації                                                     С. Голубов

 

ЗВЕРНЕННЯ ГО "ФОРТЕЦЯ"

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт