вівторок, 06.12.2022

Звернення підприємців м. Миргород щодо відмови Миргородської ветеринарної служби надавати довідки для реалізації м'яса на ринку

Голові Всеукраїнського об'єднання

підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця»

Продан Оксана Петрівні

 

Голові Ради підприємців

при Полтавській облдержадміністрації

Огороднікову Андрію Афанасійовичу

 

Звернення

Ми, що нижче підписалися, звертаємося до Вас особисто, з приводу подій, які уже зараз, а в подальшому ще більше, можуть розбурхати всіх.

З давніх - давен Миргород славиться своїм фірмовим салом-воно запашне, духмяне, м'якеньке. Можна сказати, що на даний час воно являються брендом курорту Миргород. Ні для кого не є таємницею те, що велика кількість відпочиваючих (не тільки з України), їдуть в Миргород з надією привести додому для сім'ї і друзів Миргородський подарунок, шматок смачного солоного сала.

Але чомусь після останнього ветеринарного семінару, проведеного 17.05.2012 року на чолі з начальником Головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області С.В. Аранчієм, на який, до речі, міських підприємців запрошували в останню хвилину, а районних підприємців взагалі не запросили, вже вранці 18.05.2012 без ніяких пояснень нам було відмовлено в отриманні довідок для реалізації м'яса на ринку мотивуючи це тим, що сало з туші знімати не можна. Хоча згідно правил вет. сан.експертизи м'яса, від 07.06.2012 р. № 28 п. 2 м'ясо, яке надходить для реалізації на ринок - це туша, півтуша, четвертина — це сукупність м'язової, жирової, сполучної тканини з кістками. Свиняча туша може бути в шкурі з задніми ногами, або зі знятим крупоном.

Згідно параграфа 17 "Порядку державного ветеринарно-санітарного контролю і ветеринарно-санітарної експертизи м'яса та м'ясних продуктів на ринках" і п. 17.4. Ветеринарно-санітарній експертизі підлягають:

- м'ясо (туша, півтуша, четвертинка)

- внутрішні органи доставлені разом з тушею

- жири сільськогосподарських тварин (сало тощо) у будь-якому вигляді за наявності ветеринарних документів виданих за місцем заготівлі продукції.

На даний час в місцевій ветеринарній установі нам відмовляються, не предоставляючи ніяких заборонних документів, надавати довідку на реалізацію сала і м'яса на центральному ринку. Наша підприємницька діяльність направлена, преш за все, на задоволення потреб споживачів у високоякісній м'ясній продукції. Так, ми втрачаємо кошти, не працюючи ці дні та перш за все ми втрачаємо довіру покупців, порушуючи їх законне право вільного вибору сала та м'яса належної якості (не перемороженого та нашпигованого, як в супермаркетах), а свіжого м'якого солоного сала з домашніх господарств району. Ми піклуємося про незадоволені потреби споживачів і просимо вашої допомоги у вирішенні цього питання.

Ми вважаємо, що теперішні керівники Миргородської ветеринарної служби хочуть, як і колишній керівник Цибенюк О.В., шляхом обману виманювати у нас гроші, як було раніше.

Візьмемо останні збори від 17.05.2012 на які нас запрошували, як на семінар по підготовці здачі іспитів забійників. На зборах, як завжди, було роз'яснено про ідентифікацію тварин, нанесення позначок придатності на м'ясотуші, санітарні норми подвірного забою, а на ранок вияснилося, що нам наче б то об'явили "що сало із туші знімати не можна, ми вам вчора про це казали, а своєю мовчанкою ви з цим погодилися".

Один з наших підприємців ціною власних коштів спробував провести цей "дикий" експеримент над тушею. Забій було проведено ввечері, м'ясо-туша, згідно норм охолоджене, але так як сало термообробляється, щоб було м'якеньке, м'ясо під цим салом спортилося і позеленіло. Це що нам таким чином пропонують травити людей?!!

Керівники місцевої ветеринарної служби Обідна Н.Ю., Єремейчук A.A., Толстіков І.М. дозволяють нам знімати та солити сало прямо на ринку. Поясніть яка різниця? Нашому обуренню не має меж! Згідно п. 13 "Клеймування м'яса на ринку" дозволяється, згідно п. 13.1. клеймування туші без сала, субпродуктів прямокутним клеймом 40x60 від 03.07.01 і п.13.2 клеймування шматків сала одним з трьох клейм, на жир-сирець клеймо не ставлять (наказ № 51 Z0854-01 03.07.01).

В зв'язку з тим, що керівник місцевої ветеринарної служби Обідна Н.Ю., Єремчук A.A., Толстіков І.М. відмовляються давати нам аргументовані пояснення ссилаючись на вказівки начальника Головного управління ветеринорної медицини в Полтавській області С.В. Аранчія, ми вимушені звернутись до Вас за допомогою в розв'язанні цих питань. Ми, наприклад, вважаємо, і не безпідставно, сало брендовою маркою нашого міста, яке знають по всьому місту і просимо розібратись, кому потрібно перед Євро 2012 зробити скандал на всю Україну, заборонивши торгівлю ним і створити нам штучні перешкоди.

Просимо Вас захистити підприємців від корупційних дій чиновників обласної, районної та міської ветеринарії

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт