четвер, 08.12.2022

Лист Українського союзу промисловців і підприємців у Волинській області щодо проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнови

УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ

 

Регіональне відділення

Українського союзу промисловців і підприємців

у Волинській області

43020, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Рівненська, 42 тел/факс(0332) 77-08-79, 78-41-53

 

21.02.2011 року № 21

Продан О.П.

 

Шановна Оксано Петрівно!

Розглянувши проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" ( далі – проект Закону), внесеного народним депутатом України Пінчуком А.П., підприємці області стурбовані тим, що під гаслами боротьби за здоров’я нації переслідується мета перенаправлення товарних потоків від суб’єктів малого бізнесу у супер- і гіпермаркети, до торгових підприємств крупного бізнесу.

І в суті своїй дана проблема не вирішиться у такий спосіб, тому що доступ до товарів (алкогольних напоїв і тютюнових виробів), якими пропонується заборонити торгівлю в малих архітектурних формах (далі - МАФ), залишається в інших торговельних точках, що не підпадають під визначення МАФ.

Даний проект Закону створює іншу суттєву проблему – банкротство суб’єктів підприємництва малого бізнесу, бо в багатьох роздрібних торгових точках за відсутності цих груп товарів робота стане нерентабельною.

Це призведе до зменшення надходжень до бюджетів усіх рівнів і скорочення великої кількості робочих місць, збільшення видатків з бюджету для утримання тих, хто втратив роботу.

Надсилаємо Вам свої зауваження та аналіз наслідків до Пояснювальної записки вказаного проекту Закону, та експертний висновок на внесення змін до діючого Закону.

Підприємці вважають,що внесений народним депутатом України Пінчуком А.П. проект Закону не має права на існування з вище зазначених причин.

 

Додаток: 1. Додаток № 1 – на 5 арк.

2. Додаток № 2 – на 3 арк.

 

З повагою,

Виконавчий директор РВ УСПП

у Волинській області                                                                 Ю.В.Анцух

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт