четвер, 08.12.2022

Звернення підприємців м. Курахове, Донецької області, щодо правової допомоги

 

ГО «Всеукраїнське об'єднання

малого та середнього бізнесу «Фортеця»

Оксані Продан

 

Шановна пані Оксано!

 

До Вас звертається Шафиєва Г.П. – фізична особа-підприємець від імені підприємців міста Курахове.

Ми дуже просимо Вашої допомоги, адже на сьогодні в нашому регіоні немає на кого розраховувати на в плані правової підтримки, ні в плані перевірки правильності дій фіскальних органів.

Насамперед, дуже хотілося б підвищити свій рівень правової культури, чітко знати свої права та обов’язки, дієві механізми захисту своїх інтересів. Адже прозорості у наших відносинах з пенсійним фондом та податківцями немає, там розмова коротка: платіть і т.д.

Ніхто не заперечує проти податкової дисципліни, навпаки – ми маємо прагнення бути законослухняними громадянами. До того ж, ми обмежені в одержанні інформації – ні семінарів, ні пояснювальної роботи ні ПФ, ні податкова не проводять.

З огляду на це, просимо зазначити спосіб спілкування з Вами (на жаль, ми не всі маємо Інтернет), а також допомогти вияснити, чи є законним стягнення ПФУ доплати до мінімального страхового внеску за ІІІ – IV квартал 2010 року. Згідно з законом України від 08.07.2010 №2461 «Про внесення змін до законів України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Ну а щодо механізму стягнення єдиного соціального внеску з 1 січня 2011 року – побачимо.

Сердечно просимо не залишати нас без відповіді, ми живемо у дуже специфічному регіоні, у правовому хаосі, допоможіть, будь ласка, налагодити з Вами контакт. Або, якщо є Ваші представники у м. Донецьку – зазначте, як з ними зв’язатися.

 

З великою повагою,

Шафиєва Г.П.

Денежкина С.І.

Турачаніна О.А.

Черненко Н.Н.

 

ВІДПОВІДЬ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт