четвер, 08.12.2022

Відповідь народного депутата Ю. Мірошниченка стосовно законопроекту "Про внутрішню торгівлю"

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

 вул. Грушевського, 5, м.Київ, Україна, 01019


Голові Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу

"Фортеця" О. Продан

Русанівська набережна, 12, м. Київ, 02147

Шановна пані Оксано!

Ваше звернення від 24 листопада 2011 року № 323 щодо проекту закону про внутрішню торгівлю (реєстр. № 9443 від 10.11.2011 року) розглянуто.

Стосовно порушеного Вами питання дозвольте зазначити наступне.

Згідно статті 93 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" кожен законопроект після його реєстрації направляється в комітет, який відповідно до предметів відання комітетів визначається головним з підготовки і попереднього розгляду законопроекту.

Головний комітет попередньо розглядає законопроект і ухвалює висновок щодо доцільності включення його до порядку денного сесії Верховної Ради.

11 листопада 2011 року зазначений законопроект був переданий на розгляд у Комітет Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, який відповідно до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" визначено головним комітетом з підготовки даного законопроекту.

Враховуючи, що пропозиції до зазначеного проекту подаються до головного Комітету, Ваше звернення відповідно до частини 3 статті 7 Закону України "Про звернення громадян" направлено до Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва для розгляду згідно з компетенцією.

 

З повагою

народний депутат України                            Ю.Р. Мірошниченко

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт