четвер, 01.10.2020

Відповідь Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо порушення законодавства про захист економічної конкуренції у сфері ритуальних послуг

АНТИМОНОПОЛЬНО КОМІТЕТ УКРАЇНИ

Дніпропетровське обласне територіальне відділення

49004, м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 2, тел. 742-86-12, факс (056) 744-63-66


 

Керівникові

Всеукраїнського об’єднання

малого та середнього бізнесу «Фортеця»

 

 

Про результати розгляду заяви

 

Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (надалі - територіальне відділення) за результатами розгляду Вашої заяви щодо дій комунального підприємства «Ритуальна служба» Дніпропетровської міської ради (надалі - КП «Ритуальна служба») на ринку з організації поховань та пов'язаних з ними послуг у м. Дніпропетровську, в частині відмов КП «Ритуальна служба» в укладанні договорів про надання ритуальних послуг з суб’єктами господарювання, які виявили бажання здійснювати діяльність на ринку, повідомляє наступне.

Суб’єкти господарювання, про яких йдеться мова у заяві, а саме: ТОВ «Едельвейс», ПП «Скорбота», ПП Ратнер М.А., звертались безпосередньо до територіального відділення. З питань, викладених у їхніх заявах, територіальним відділенням проведено позапланову перевірку КП «Ритуальна служба». За результатами цієї перевірки встановлені ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

У зв'язку з цим, розпорядженням адміністративної колегії територіального відділення від 12.08.2011 року № 57/01-13/06-11 р розпочато розгляд справи № 54/06-10-2/11 за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом першим статті 50 та частиною першою статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», в діях комунального підприємства «Ритуальна служба» Дніпропетровської міської ради і приватних підприємців Лимарь Е. В. та Кузнецова В.В. шляхом вчинення узгоджених дій, які призвели чи можуть призвести до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції.

Також, територіальним відділенням розглянуто справу №35/06-10-3/11 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції Дніпропетровською міською радою.

За результатами розгляду цієї справи, адміністративною колегією територіального відділення 29.07.201 1 року прийнято рішення від 29.07.2011 року №43/01-12/06-1 1, яким зобов’язано Дніпропетровську міську раду припинити антиконкурентні дії на ринку з організації поховань та пов'язаних з ними послуг у м. Дніпропетровську та привести у відповідність до вимог конкуренційного законодавства рішення від 21.09.2005 року №53/30 «Про затвердження Положення про надання ритуальних послуг у м. Дніпропетровську», зокрема, в частині отримання винагороди КП «Ритуальна служба» від суб’єктів господарювання.

Крім того, про вищевикладене, також було повідомлено суб’єктів господарювання, які безпосередньо звертались до територіальне відділення

 

В. о. голови

територіального відділення           В.М. ОНІЩЕНКО

 

ЗВЕРНЕННЯ ГО "ФОРТЕЦЯ"

 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт