вівторок, 21.03.2023

Відповідь Міністерства соціальної політики України стосовно зниження ставки єдиного соціального внеску

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

01601, м. Київ-601, вул. Еспланадна, 8/10 тел.: (044) 226-24-45, факс:(044)289-00-98 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 


Всеукраїнське об'єднання

малого та середнього бізнесу „Фортеця"

 

 

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 16.07.2011 №33617/1/1-11 Міністерство соціальної політики розглянуло звернення голови Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу „Фортеця" О. Продан, адресоване Адміністрації Президента України щодо зниження ставки єдиного соціального внеску, та в межах компетенції, повідомляє наступне.

Міністерством соціальної політики створено Робочу групу з підготовки пропозицій щодо зниження ставки єдиного соціального внеску за участю представників центральних органів виконавчої влади, сторін соціального діалогу, представників Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва, представників інших громадських об'єднань підприємців.

Водночас зазначаємо, що Верховною Радою України прийнято Закон України №3609 від 07.07.2011 „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України" яким, зокрема, передбачено звільнення від обов'язкової сплати єдиного внеску, пенсіонерів за віком або інвалідів, які обрали спрощену систему оподаткування, та отримують відповідно до законодавства пенсію або соціальну допомогу.


 

Заступник Міністра керівник апарату                                 В. Коломієпь

 

 ЗВЕРНЕННЯ ГО "ФОРТЕЦЯ"

 

 

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу „Фортеця"
 

Пошук на сайті

Вхід на сайт