четвер, 08.06.2023

Звернення депутатів Чернівецьої міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки законоароекту №5711

ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Чернівецької міської ради VІІ скликання 
до Верховної Ради України щодо підтримки законопроекту № 5711 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України 
щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства»

 

6 грудня 2016 року Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» №1774-VIII, яким встановлено нереальні, неспівставні розміри санкцій за порушення законодавства про працю.

Так, максимальний розмір штрафу за порушення законодавства про працю становить 320 000 гривень, тоді як за самовільне користування надрами максимальний штраф в розмірі 510 гривень, за викрадення чужого майна –510 гривень, за незаконну вирубку лісу –170 гривень, за порушення правил ядерної безпеки –1700 гривень.

Введення нереальних розмірів штрафів, за які суб’єкти підприємництва та посадові особи відповідають усім своїм майном, стане причиною для ліквідації робочих місць, зменшення виробництва товарів і послуг, тінізації економіки.

У зв’язку з цим просимо Верховну Раду України підтримати проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства» (№5711).

 

23.02.17

З повагою
депутати Чернівецької міської ради 
VІІ скликання

 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт