субота, 10.06.2023

Звернення Директора ПП "Аудит-сервіс" щодо діяльності Державної фіскальної служби України

Приватне підприємство «Аудит-сервіс»

 


Голові Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «Фортеця»

пані Оксані Продан

 

Звернення

Протягом останніх двох років у підприємницькому суспільстві постійно підтримується негативне ставлення до фіскальних органів влади такими їх діями , а саме:

- Некоректні та постійні зміни у законодавстві України, яке регулює підприємницьку діяльність – зміни до Податкового кодексу , які були запропоновані у грудні 2015 р.

- Зміни бланків податкової звітності, які не підтверджені програмним забезпеченням для прийому звітності : на сьогоднішній день це нові звіти по ЄСВ, у лютому це були нові декларації по ПДВ.

- Постійні зміни в роз'ясненні законодавства та підзаконних документів : на сьогодні це звіт за ф.1-ДФ – без внесення змін до Інструкції по складанню звіту ДФСУ  надала роз'яснення, що сума доходу у р.1 та у р.11 по рядку «Війсковий збір» буде однакової, але у р.1 декларується дохід ФОП відносно яких підприємство не є податковим агентом.

- У листах , які направляють фіскали до СПД на роз'яснення тих чи інших господарських операцій обов'язково зазначається про необхідність надати завірені копії податкових накладних по ПДВ та акцизу.

- Та інше.

Такі дії фіскальних органів підривають довіру підприємницького суспільства до влади України та сприяють ще більшому напруженню у суспільстві.Директор ПП «Аудит- сервіс»                                         Л.В.Гажієнко

 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт