четвер, 08.12.2022

Суд по пенсійним внескам

14 грудня 2010 року об 11.00 в приміщенні Вищого адміністративного суду України по вул. Московській, 8 м. Київ відбудеться перше слухання справи за позовом Уманської Ліги підприємців до Верховної ради України про визнання дій неправомірними по прийняттю до розгляду Законопроекту № 6673 Закону України про внесення змін до Закону України про Державний бюджет та Закон України "Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування" щодо внесення змін до Прикінцевих положень.

Прошу відкликнутись всі громадські організації про участь у даному судовому процесі в якості третьої особи на нашому боці. Для цього необхідно направити на мою почту назву своєї організації, її адресу і ПІП керівника.

Після цього я сформую клопотання до суду про залучення цих організацій третіми особами на стороні позивача. Таким чином до даної справи залучиться вся Україна і ми всі разом можемо подалати деякі негативи в нашому суспільстві і породжуємо початок нового суспільного становлення щодо відстоювання своїх прав і законних інтересів.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт