четвер, 08.06.2023

Звернення ГО "Асоціація Хмельницьких ринків" до Президента України щодо підтримки кандидатури Продан О. П. на посаду Голови Державної фіскальної служби України

Громадська організація

АСОЦІАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКИХ РИНКІВ”

29016, м. Хмельницький, вул. Геологів, 18/2, код ЄДРПОУ 26430979, р/р 26007619989544

в Обласному відділенні ПАТ „Промінвестбанк” в м. Хмельницький, МФО 300012.

Тел.(0382) 72-78-88, тел./факс 65-61-07 , e-mail: ahr2003@ukr.net

_______________________________________________________________

Вих. № 45 від 09 квітня 2015р.

Президенту України

ПОРОШЕНКУ П. О.

___________________________

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11.

Щодо підтримки кандидатури

Продан О. П. на посаду голови

Державної фінансової служби

України

Шановний Петро Олексійовичу!

Засвідчуючи Вам свою повагу, громадська організація «Асоціація Хмельницьких ринків», що здійснює свою діяльність більш ніж 11 років і представляє ринки м. Хмельницького, на яких здійснює свою діяльність кілька десятків тисяч суб'єктів підприємницької діяльності (надалі — СПД) і найманих осіб, звертається до Вас як Президента України з наступного питання.

Як відомо, в рамках загальнодержавної програми очищення влади від такого ганебного явища, як корупція, і, відповідно, проведення прозорих дій по підбору на конкурсних засадах фахових, патріотичних кадрів на високі посади в органах державної виконавчої влади, зокрема оголошено конкурс по відбору кандидатури на посаду Голови Державної фінансової служби України (в подальшому – ДФС України). З даного питання створена відповідна Рада.

Враховуючи важливість даної служби як органу, що займається практичною реалізацією податкової і митної політики в країні, необхідність її реформування та застосування нових, сучасних європейських методів і принципів в роботі,  новий голова ДФС України повинен бути фаховою, підготовленою, незаангажованою людиною, яка має своє, сучасне бачення щодо напрямків розвитку та реформування Служби, має чималий практичний досвід розуміння роботи суб’єктів господарювання всіх форм власності – платників податків (зокрема, бізнесу), є принциповим, ініціативним, авторитетним, виваженим фахівцем, який вміє приймати виклики Долі і необхідні швидкі адекватні вірні рішення та, безумовно, є патріотом своєї країни, ім’я якої – України.

Саме тому, враховуючи наведене та важливість для всієї країни, її економіки, соціальної сфери ефективної роботи ДФС України за новими, сучасними принципами, ГО «Асоціація Хмельницьких ринків» висловлює свою підтримку призначення на посаду Голови ДФС України кандидатури  Народного депутата України, члена Комітету Верховної Ради України з питань податкової і митної політики ПРОДАН  Оксани Петрівни.


З повагою,

Голова ГО «Асоціації

Хмельницьких ринків»,

Член виконавчого комітету

Хмельницької міської ради                                                          Таратасюк В. Р.

 

Виконавчий директор Асоціації,

член Ради підприємців при КМУ                                                  Сніховський О. О.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт