п'ятниця, 09.06.2023

Звернення ГО "Асоціація Хмельницьких ринків" до Президента промисловців і підприємців Кінаха А.К. щодо доповнень та пропозицій до "Платформи економічного патріотизму: пропозиції щодо відновлення промислового розвитку країни"

 

Громадська організація

„АСОЦІАЦІЯ  ХМЕЛЬНИЦЬКИХ  РИНКІВ”


Президенту

Українського Союзу

промисловців і підприємців,

голові Антикризової  Ради

громадських організацій України

КІНАХУ  А. К.Щодо доповнень та пропозицій

до «Платформи економічного

патріотизму: пропозиції щодо

відновлення промислового розвитку

країни», прийнятої за основу

на XV-му позачерговому з'їзді УСПП

10.11.2017 рокуШановний  Анатолію Кириловичу!


Засвідчуючи Вам свою повагу, громадська організація «Асоціація Хмельницьких ринків», що представляє підприємницькі кола малого бізнесу м. Хмельницького, є членом Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та УСПП,  перш за все висловлює щиру подяку Вам та Вашим колегам за надану можливість бути представнику нашої Асоціації в якості делегату на такому серйозному, поважному та змістовному зібранні представників бізнесових та підприємницьких кіл країни як позачерговий XV –й з'їзд УСПП та, згідно рішення з'їзду,  надає свої зауваження та пропозиції до прийнятого за основу програмного документу з'їзду «Платформи економічного патріотизму: пропозиції щодо відновлення промислового розвитку країни» (надалі – «Платформа...»), зокрема,  в частині підтримки малого та середнього бізнесу.

Розглянувши уважно зміст «Платформи....», ГО «Асоціація Хмельницьких ринків» зазначає її глибокий, всебічний, ґрунтовний, фахових зміст та пропонує розділ «Підтримка малого та середнього бізнесу» доповнити наступними рядками, що, на нашу думку, більш акцентують та конкретизують завдання «Платформи...», а саме.

1. Абзац 11тексту Розділу викласти в наступній редакції:

«Зберегти спрощену систему оподаткування, збільшити граничні обсяги доходів не менш як вдвічі для кожної з груп суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють на спрощеній системі оподаткування, не допускати обмеження видів діяльності, що застосовують спрощену систему оподаткування.»

2. Додати Розділ наступним пунктом – завданням:

«Забезпечити проведення прогнозованої та послідовної державної політики щодо підтримки та розвитку спрощеної системи оподаткування, зокрема, в частині дотримання з боку держави норм регуляторної політики та законодавства,  зменшення (врегулювання) непомірно великих розмірів штрафних санкцій за можливі порушення норм чинного законодавства (у тому числі трудового). Як одним з першочергових кроків є терміновий розгляд та  прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства» реєстр. №5711 від 25.01.2017 року.

Сподіваємося на ваше розуміння та підтримку в даному питанні.

З повагою,

Виконавчий директор ГО

«Асоціації Хмельницьких ринків»,

член Ради підприємців при КМУ,

член правління ВГО «Фортеця»,

помічник-консультант

народного депутата України                                                        Сніховський О. О.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт