субота, 19.01.2019

Звернення ГО "Асоціація Хмельницьких ринків" з пропозиціями та зауваженнями до законопроекту "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" реєстр. №6327

 

 

Громадська організація

„АСОЦІАЦІЯ  ХМЕЛЬНИЦЬКИХ  РИНКІВ"


 

 

Голові  ВГО МСБ «Фортеця»,

Народному депутату України,

заступнику голови депутатської фракції

партії «Блок Петра Порошенка»

у Верховній Раді України

ПРОДАН  О. П.

 

 

Щодо проведення заходів про

неможливість прийняття

проекту ЗУ №6327 «Про державні фінансові гарантії

надання медичних послуг та лікарських засобів»

від 06.06.2017р. в чинній редакціїІнформаційний лист.

Шановна Оксана Петрівна!

Засвідчуючи Вам свою повагу ГО «Асоціація Хмельницьких ринків», інформує Вас про заходи, які були проведені за моєю ініціативою ГО «Асоціацією Хмельницьких ринків» в питанні недоцільності/неможливості прийняття проекту ЗУ «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» від 06.06.2017р. в підготовленій до другого читання редакції законопроекту.

Нашою Асоціацією був направлений з даного важливого проблемного питання на Вашу адресу  відповідний лист – звернення (вих. №112 від 18.09.17р.).

Наступним нашим кроком було направлення протягом 18-22 вересня 2017 р. 16 листів з даного питання від ГО «Асоціації Хмельницьких ринків» на адресу Голови ВРУ А. Парубія, а також на адресу голів депутатських фракцій, груп, окремих н.д.У. (зокрема, тих, що представляють Хмельниччину у ВРУ, а також Березі Б.Ю., Капліну С. М, Іллєнку А. Ю.,  Козаченку Л. П. як голові Ради підприємців при КМУ, тощо).

Також  за моєю ініціативою як члена Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради на засіданні ради 26.09.2017 р. було прийнято підготовлене мною звернення на адресу голови ВРУ А. Парубія з наданням відповідних копій н.д.У., що представляють Хмельниччину у ВРУ, щодо зауважень та вимог до прийняття у другому читанні проекту ЗУ №6327 від 06.06.2017р. «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» (електронна копія прийнятого тексту листа додається).

В той же час, розуміючи необхідність створення в регіоні інформаційного приводу з даного питання, мною було організовано друкування в регіональних ЗМІ інформації з даного питання, а саме:

  1. В обласній громадсько-політичній газеті «Подільські вісті» в четвер, 28 вересня 2017р. ( №№109-110) на першій сторінці в рубриці «Офіційно» було надруковано в повному обсязі звернення ГО «Асоціації Хмельницьких ринків» на адресу голови ВРУ А. Парубія щодо вимог до умов та засад прийняття проекту ЗУ №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» (наклад газети більше ніж 30000 прим).
  2. В газеті Хмельницької міської ради «Проскурів» в четвер, 28 вересня 2017 р. (№38) на другій сторінці в рубриці «У громадських організаціях» в статті «Хмельницькі підприємці написали до Парламенту про своє бачення медичної реформи» викладено по-суті пункти та аспекти звернення щодо даного законопроекту на адресу голови ВРУ, керівників депутатських фракцій та груп з даного болючого для всіх питання.

На даний час мною, як виконавчим директор ГО «Асоціації Хмельницьких ринків», членом Ради підприємців при КМУ та членом  Ради ВГО «Фортеця» проводиться робота щодо ініціювання, організації та проведення в найближчі дні відповідного круглого столу – брифінгу з даного болючого питання.

Сподіваємось, що надана Вам інформація є слушною та актуальною.

 

Додаток:

- звернення Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради від 26.09.17р. на адресу голови ВРУ А. Парубія щодо зауважень та пропозицій до проекту ЗУ №6327 від 06.06.2017р. – на 2-х аркушах.

 

З повагою,

виконавчий директор  ГО
«Асоціації Хмельницьких ринків»,

член Ради підприємців при КМУ,

член Ради ВГО МСБ «Фортеця                                         Олександр  Сніховський

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт