четвер, 08.06.2023

Інформаційний звіт ГО "Асоціація Хмельницьких ринків" щодо заходів по відзначенню Дня підприємця на Хмельниччині у 2017 році

Голові ВГО «Фортеця»
Щодо заходів по відзначенню

Дня підприємця на Хмельниччині та участь

у них ГО «Асоціації Хмельницьких ринків»

(31.08. – 03.09.2017 р.)Інформаційний звіт.

Шановна Оксана Петрівна!

Засвідчуючи Вам свою повагу, ГО «Асоціація Хмельницьких ринків» як член Ради ВГО «Фортеця» інформує Вас як голову Організації, народного депутата України про заходи щодо відзначення Дня підприємця на Хмельниччині, в яких Асоціація приймала участь як організатор/співорганізатор та учасник.

З нагоди професійного свята Дня підприємця 31 серпня (четвер) Хмельницькою міською радою були проведені урочисті заходи за участю міського голови Симчишина О. С., заступника міського голови Гончарука В. В., інших посадових осіб, які проводились у неформальній обстановці, під час яких міський голова відзначив  підприємців, в яких наша Асоціація була не тільки учасником, а і виступила співорганізатором.

Під час урочистого заходу за ініціативою нашої Асоціації та, зокрема її виконавчого директора – члена Ради підприємців при КМУ, за доброю традицією міським головою були вручені суб’єктам підприємницької діяльності грамоти та цінні подарунки Хмельницької міської ради, за поданням нашої Асоціації   грамоти та цінні подарунки від Хмельницької  обласної ради, а також Почесні грамоти Ради підприємців при КМУ. Під час заходу з вітальним словом від голови Ради підприємців при КМУ виступив виконавчий директор ГО «Асоціації Хмельницьких ринків Сніховський О. О.,  який в  вітальному слові перед учасниками урочистостей привітав присутніх з професійним святом як від імені Ради підприємців при КМУ, його голови Козаченка Л. П., голови ВГО МСБ «Фортеця» Продан О. П., так і від імені ГО «Асоціації Хмельницьких ринків». Відповідна інформація про захід розміщена та офіційному інтернет-сайті Хмельницької міської ради, місцевих інтернат-порталах, інформаційних сюжетах ТРК «Місто» та ОДТРК «Поділля-Центр».

Хмельницька ОДА  захід щодо відзначення представників підприємництва області з нагоди професійного свята - Дня підприємця проводила 30 серпня (четвер).

Під час заходів з нагоди Дня підприємця протягом 31 серпня – 03 вересня 2017 року за ініціативою і клопотанням ГО «Асоціацією Хмельницьких ринків» було здійснено:

-         вітання з врученням грамот Хмельницького міського голови  - 5- ти особам;

-         вітання з вручення грамот Ради підприємців при КМУ – 4- м особам;

-         вітання з врученням грамот Хмельницької обласної ради – 4-м особам;

-         вітання з вручення грамот управління торгівлі Хмельницької міської ради – 47-ми особам – СПД ;

-         вітання з врученням грамот ВГО МСБ «Фортеця» - 31-й особі;

-         вітання з врученням грамот ГО «Асоціації Хмельницьких ринків» - 125-ти особам – СПД, що здійснюють свою діяльність в галузі торгівлі на ринках, торгових центрах і тих, що створюють умови діяльності підприємствам, що працюють в зазначеній галузі;

Протягом 01 – 03 вересня керівництво та активісти Асоціації особисто брали участь в заходах вітання СПД з нагоди професійного свята. Всього за ініціативою та підтримкою Асоціації було відзначено з нагоди Дня підприємця 216 осіб СПД, що працюють в зазначеній галузі та осіб, які забезпечують функціонування підприємств галузі.

 

 

З повагою,

Виконавчий директор ГО

«Асоціації Хмельницьких ринків»,

член Ради підприємців при КМУ,

член правління ВГО «Фортеця»                                           Олександр  Сніховський

 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт