п'ятниця, 09.06.2023

Інформація щодо заходів з відзначення Дня працівників торгівлі, громадського харчування та сфери послуг на Хмельниччині за участі ГО "Асоціація Хмельницьких ринків"

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

наради – зустрічі

керівників ринків, торгових майданчиків та торгових рядів

за участю посадових осіб виконавчого комітету

Хмельницької міської ради,

Управління торгівлі Хмельницької міської ради та

ГО  «Асоціації хмельницьких ринків»

27 липня 2017 р.                                                                                             м. Хмельницький

Місце проведення: Мала зала приміщення Хмельницького виконавчого комітету

(м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3).

Початок  наради: 11-00.

Завершення наради: 12- 45.

Запрошені: -  Гончарук В. В.. – заступник Хмельницького міського голови;

- посадові особи  управління торгівлі Хмельницької міської ради;

- Ковальчук С. В. - начальник ГУ ДФС України у Хмельницькій області, посадові

особи ГУ ДФС, ДПІ у м. Хмельницькому;

- Луков О. В. – начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста;

- Онісьєв В. А. – начальник Хмельницького МВ ГУ національної поліції у Хмельницькій області, посадові особи міського відділку.

1. Виступ заступника міського голови Гончарука В. В. – до 15 хв.

2. Інформаційний виступ про напрямки та форми співпраці між ГУ ДФС України у Хмельницькій області  та суб'єктами малого підприємництва, які працюють в торгівлі та, зокрема, на ринках м. Хмельницького та новини нормативно-правової бази в галузі оподаткування – Ковальчук С. В. - начальник ГУ ДФС України у Хмельницькій області – до 20 хв.

3. Виступ – інформація Онісьєва В. А. – начальника Хмельницького МВ ГУ національної поліції у Хмельницькій області – до 10 хв.

4. Про терміни та період проведення робіт з капітального ремонту дорожнього полотна вул. Геологів – інформує голова Асоціації Таратасюк В. Р. – до 15 хв.

5. Про санітарний стан ринків м. Хмельницького в умовах роботи ринків в літній період  – інформує Луков О. В. – начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста – до 10 хв.

6. Про стан та проблематику законодавчої і нормативно-правової бази країни в частині визначення умов роботи малого та середнього підприємництва та заходи, які вживаються щодо їх поліпшення та підготовку до відзначення Дня торгівлі (30 липня 2017р) – інформує, Сніховський О. О. – виконавчий директор Асоціації, член Ради підприємців при КМУ – до 10 хв.

7. Різне.

 


Громадська організація

„АСОЦІАЦІЯ  ХМЕЛЬНИЦЬКИХ  РИНКІВ"

Голові ВГО МСБ «Фортеця»,

Народному депутату України

ПРОДАН  О. П.


Щодо заходів та відзначення

Дня працівників торгівлі,

громадського харчування та сфери

послуг на Хмельниччині та участь

у них ГО «Асоціації Хмельницьких ринків»

(27.07. – 30.07.2017 р.)


Інформаційний звіт.

Шановна Оксана Петрівна!

 

Засвідчуючи Вам свою повагу, ГО «Асоціація Хмельницьких ринків» як член Ради ВГО МСБ «Фортеця» та Ради підприємців при КМУ інформує Вас як голову ВГО «Фортеця» про заходи щодо відзначення Дня працівника торгівлі, громадського харчування та сфери послуг на Хмельниччині, в яких Асоціація приймала участь як організатор/співорганізатор та учасник.

З нагоди професійного свята Дня працівника торгівлі, громадського харчування та сфери послуг 28 липня (п'ятниця) в Хмельницькій міській раді відбулися урочисті заходи щодо нагородження керівництвом міста підприємців і працівників зазначеної галузі, в яких наша Асоціація була не тільки учасником, а і виступила співорганізатором.

Під час урочистого заходу за ініціативою нашої Асоціації та, зокрема її виконавчого директора – члена Ради підприємців при КМУ, за доброю традицією секретарем Хмельницької міської ради Криваком М. М, який проводив захід, були вручені суб'єктам підприємницької діяльності грамоти та цінні подарунки Хмельницької міської ради, за поданням нашої Асоціації уповноваженим представником Хмельницької обласної ради  - вручені грамоти та цінні подарунки від обласної ради, Почесні грамоти Ради підприємців при КМУ та цінні подарунки від імені та за дорученням голови Ради підприємців підприємцям – представникам галузі торгівлі та громадського харчування були врученні  членом Ради підприємців при КМУ, виконавчим директором ГО «Асоціації Хмельницьких ринків Сніховським О. О., який в  вітальному слові перед учасниками урочистостей привітав присутніх з професійним святом як від імені Ради підприємців при КМУ, його голови Козаченка Л. П., так і від імені Асоціації Хмельницьких ринків. Відповідна інформація розміщена та офіційному інтернет-сайті Хмельницької міської ради та місцевих інтернат-порталах.

Хмельницька ОДА та Хмельницька обласна рада заходів щодо відзначення професійного свята Дня працівників торгівлі, громадського харчування і сфери послуг як і в попередні роки не проводили.

Під час заходів з нагоди Дня працівників торгівлі і громадського харчування протягом 28 – 30 липня 2017 року за ініціативою і клопотанням ГО «Асоціацією Хмельницьких ринків» було здійснено:

- вітання з врученням грамот Хмельницького міського голови  - 5- ти особам;

- вітання з вручення грамот Ради підприємців при КМУ – 5- ти особам;

- вітання з врученням грамот Хмельницької обласної ради – 6-ти особам;

- вітання з вручення грамот управління торгівлі Хмельницької міської ради – 45-ти особам – СПД, що здійснюють свою діяльність в галузі торгівлі, громадського харчування, сфери послуг та створюють умови діяльності підприємствам, що працюють  в зазначеній галузі;

- вітання з врученням почесних грамот Хмельницької ОО Всеукраїнської профспілки працівників торгівлі, громадського харчування та сфери послуг – 9-ти особам;

- вітання з врученням грамот ГО «Асоціації Хмельницьких ринків» - 165-ти особам – СПД, що здійснюють свою діяльність в галузі торгівлі на ринках, торгових центрах і тих, що створюють умови діяльності підприємствам, що працюють в зазначеній галузі;

Протягом 29-30  липня керівництво та активісти Асоціації особисто беруть участь в заходах вітання СПД з нагоди професійного свята. Всього за ініціативою та підтримкою Асоціації було відзначено з нагоди Дня торгівлі і громадського харчування 190 осіб СПД, що працюють в зазначеній галузі та осіб, які забезпечують функціонування підприємств галузі.

Інформаційний звіт про урочисті заходи з нагоди Дня торгівлі в м. Хмельницькому розміщені на інтернет-сайті Хмельницької міської ради, в інформаційному випуску новин ТРК «Місто», а також буде розміщено в наступному номері газети Хмельницької міської ради «Проскурів» від 03 серпня 2017р.

Також варто зазначити, що напередодні урочистих заходів до Дня торгівлі 27 липня 2017 р. (четвер) була проведена за активною участю та організацією ГО «Асоціації Хмельницьких ринків», яка виступила модератором заходу, була проведена в приміщенні Хмельницької міської ради розширена нарада – зустріч

керівників ринків, торгових майданчиків та торгових рядів за участю посадових осіб виконавчого комітету Хмельницької міської ради, Управління торгівлі Хмельницької міської ради та ГО  «Асоціації хмельницьких ринків», де прийняли участь голова ГУ ДФС України у Хмельницькій області, начальник ХМВ Національної поліції у Хмельницькій області, керівники інших управлінь міської ради. Під час наради – зустрічі були обговорені нагальні питання життєдіяльності та роботи ринків, розвитку їх інфраструктури, питання дотримання податкового законодавства СПД, які працюють на ринках, тощо (порядок денний заходу додається). Інформація про нараду – зустріч розміщена на офіційних інтернет-сайтах Хмельницької міської ради, ГУ ДФС України у Хмельницькій обл.,  в інформаційних новинах ОДТРК «Поділля – Центр» та ТРК «Місто» за 27.07.17р., а також буде розміщена в черговому номері газет міської ради «Проскурів» та обласної газети «Подільські вісті» за 03 серпня 2017р.

 

 

З повагою,

Виконавчий директор ГО

«Асоціації Хмельницьких ринків»,

член Ради підприємців при КМУ,

помічник-консультант

народного депутата України,

член правління ВГО «Фортеця»                                           Олександр  Сніховський

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт