четвер, 08.06.2023

Інформація ГО "Асоціація Хмельницьких ринків" щодо відзначення Дня підприємця

Громадська організація

„АСОЦІАЦІЯ  ХМЕЛЬНИЦЬКИХ  РИНКІВ”

29016, м. Хмельницький, вул. Геологів, 18/2, код ЄДРПОУ 26430979,  р/р 26007011835424

в Хмельницькому відділенні ПАТ „Укрсоцбанк” , МФО 300023.

Тел.(0382) 72-78-88, тел./факс 65-61-07 , e-mail: ahr2003@ukr.net

_______________________________________________________________

Вих. б/н  від  05 вересня 2016р.

Народному депутату України,

Голові ВГО «Фортеця»

ПРОДАН  О. П.

_____________________________________

01021, м. Київ, вул.   Шовковична, 21, оф.6.

Копія: Секретаріат ВГО «Фортеця»

Щодо відзначення Дня підприємця 

на Хмельниччині та участь у них

ГО «Асоціації Хмельницьких ринків»

(02.- 04. 09. 2016 р.)

Інформаційний звіт.

Шановна Оксана Петрівна!

 

Засвідчуючи Вам свою повагу, ГО «Асоціація Хмельницьких ринків» як член Ради ВГО «Фортеця» інформує Вас як голову Організації, народного депутата України про заходи щодо відзначення Дня підприємця на Хмельниччині, в яких Асоціація приймала участь як організатор/співорганізатор та учасник.

З нагоди професійного свята Дня підприємця 02 вересня (п'ятниця) в Хмельницькій міській раді відбулися урочисті заходи щодо нагородження керівництвом міста підприємців і працівників зазначеної галузі, в яких наша Асоціація була не тільки учасником, а і виступила співорганізатором.

Під час урочистого заходу за ініціативою нашої Асоціації та, зокрема її виконавчого директора – члена Ради підприємців при КМУ, за доброю традицією  міським головою Симчишиним О. С, який проводив захід, були вручені суб'єктам підприємницької діяльності грамоти Хмельницької міської ради та Хмельницької обласної ради. Виконавчий директор Асоціації, член Ради підприємців при КМУ Сніховський О. О. також виступив з вітальним словом перед учасниками урочистостей, привітавши присутніх з професійним святом як від імені голови ВГО «Фортеця» Продан О. П., Ради підприємців при КМУ, її голови Козаченка Л. П., так і від імені Асоціації Хмельницьких ринків та в урочистій обстановці вручив почесні грамоти з цінними подарунками від Ради підприємців при КМУ та ВГО «Фортеця». Відповідна інформація розміщена та офіційному інтернет-сайті Хмельницької міської ради та місцевих інтернат-порталах.

Хмельницька ОДА з невідомих причин провела захід щодо відзначення професійного свята Дня підприємця за 10 днів раніше професійного свята – 26 серпня, що є вперше за всі роки.

Під час заходів з нагоди Дня працівників торгівлі і громадського харчування протягом 02 – 04 вересня 2016 року за ініціативою і клопотанням ГО «Асоціацією Хмельницьких ринків» було здійснено:

- розміщення в номері газеті Хмельницької міської ради «Проскурів» від 01 вересня (четвер) вітання Голови Ради підприємців при КМУ Козаченка Л. П. (копія матеріалу буде надіслано на адресу Ради підприємців);

- вітання з врученням грамот Хмельницького міського голови  - 3- м особам;

- вітання з вручення грамот Ради підприємців при КМУ – 4- м суб'єктам  (серед них один представник Хмельницької міської ради, два представника Хмельницької обласної ради);

- вітання з врученням грамот Хмельницької обласної ради – 4-м особам;

- вітання з вручення почесних грамот ВГО «Фортеця» (голова – н.д.У. Продан О. П.) – 35-ти особам – СПД, що здійснюють свою діяльність в галузі підприємництва ( з яких три представника Хмельницької міської ради та два представника Хмельницької обласної ради);

- вітання з врученням грамот ГО «Асоціації Хмельницьких ринків» - 120-ти особам – СПД, що здійснюють свою діяльність в галузі торгівлі на ринках, торгових центрах і тих, що створюють умови діяльності підприємствам, що працюють в зазначеній галузі.

Протягом 02-04  вересня керівництво та активісти Асоціації особисто взяли участь в заходах вітання СПД з нагоди професійного свята та всього за ініціативою та підтримкою Асоціації було відзначено з нагоди Дня підприємця 166 осіб СПД, що працюють в зазначеній галузі та осіб, які забезпечують функціонування підприємств галузі.

Окрім вище зазначеного, ГО «Асоціація Хмельницьких ринків» до Дня Незалежності привітала 23 серпня 2016 року з нагоди 25-ти річчя Незалежності багатодітну родину (3 дитини) учасника АТО Олексія Босака, що мешкає в гуртожитку в Хмельницькому, та передала родині матеріальних цінностей на суму 6580 гривень.

З повагою,

Виконавчий директор ГО

«Асоціації Хмельницьких ринків»,

член Ради підприємців при КМУ,

член правління ВГО «Фортеця»                                        Олександр  Сніховський

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт