четвер, 08.06.2023

Звернення ГО "Асоціація Хмельницьких ринків" до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо сприяння у розгляді Верховною Радою України законопроекту №3872 у найближчий час

Громадська організація

АСОЦІАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКИХ РИНКІВ”

29016, м. Хмельницький, вул. Геологів, 18/2, код ЄДРПОУ 26430979, р/р 26007011835424

в Хмельницькому відділенні ПАТ „Укрсоцбанк” , МФО 300023.

Тел.(0382) 72-78-88, тел./факс 65-61-07 , e-mail: ahr2003@ukr.net

_______________________________________________________________

Вих. № 80 від 25 квітня 2016р.

Народному депутату України,

голові Верховної Ради України

ПАРУБІЮ А. В.

___________________________________

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 5.

Верховна Рада України

Про розгляд і підтримку

під час голосування у ВРУ

проекту Закону України

№3872 від 02.02.2016 р.

щодо призупинення

індексації нормативної

грошової оцінки землі

 

Шановний Андрію Володимировичу!

Засвідчуючи Вам свою повагу, ГО „Асоціація Хмельницьких ринків", перш за все вітає Вас з обранням Головою Верховної Ради України, бажає Вам міцного здоров'я, успіхів, терпіння та звитяг  в роботі на дуже відповідальній та непростій посаді Спікера Парламенту, що спрямована на організацію плідної, ефективної діяльності Верховної Ради з прийняття важливих та необхідних країні законодавчих актів і висловлює надію та сподівання, що Ви докладете всі свої сили, життєвий, професійний досвід парламентаря, свої знання щодо організації плідної діяльності Вищого Законодавчого органу країни  в питання створення законодавчого підґрунтя для здійснення реформ в країні та її сталого, ефективного розвитку.

Зі своєї сторони, наша «Асоціація Хмельницьких ринків», яка здійснює активно свою діяльність більше 12 років, висловлює готовність до плідної співпраці з Вами в питаннях опрацювання проектів законодавчих актів, відповідних змін до чинних законів, що спрямовані як на економічний та соціальний розвиток нашої країни в цілому, так і малого та середнього підприємництва, який представляє наша організація, зокрема. Бажаємо Вам успіху!

Користуючись нагодою, наша Асоціація звертається до Вас  як до народного депутата України, голови в Верховної Ради України, до Ваших колег по депутатського корпусу з питання, позитивний розгляд якого потребує Вашої підтримки та сприяння.

Як відомо, 02 лютого 2016 року групою народних депутатів України (Продан О. П.,  Ляшком О. В., Остріковою Т. Г., Кіршем О. В. та ін.) був зареєстрований в Верховній Раді України проект Закону України  №3872 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств», яким передбачається встановлення індексу споживчих цін за 2015 та 2016 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення застосовується із значенням 100 відсотків, або, фактично застосування зазначеної індексації на 2016-2017 роки призупиняється.

Проблемне питання щодо значного збільшення сплати за оренду землі суб'єктами господарювання, підприємствами в наслідок застосування п.п. 2;3 ст. 289 Податкового Кодексу України про індексацію нормативної грошової оцінки землі представником нашої Асоціації  піднімалося з Парламентської трибуни ВРУ під час проведення 30 вересня 2015 року Парламентських слухань з питань проблем розвитку малого та середнього бізнесу в України, яке проходило під Вашим головуванням як першого заступника Голови ВРУ, і знайшло активну підтримку та розуміння серед підприємницьких кіл.

Варто зауважити, що наша ГО «Асоціація Хмельницьких ринків» зверталась  з даного питання до попереднього голови Верховної Ради України Гройсмана В. Б. з відповідними листами (вих. №22 від 06.02.16 р. та №77 від 22.03.16р.) щодо підтримки даного законопроекту в Верховній Раді України.

Даний законопроект №3872 був  розглянутий і підтриманий Комітетом ВРУ з питань податкової і митної політики 16 березня 2016 року та спрямований для включення до порядку денного на розгляд Верховної Ради України.

Виходячи з вище викладеного та з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств в умовах глибокої економічної кризи та великих інфляційних процесів, враховуючи важливість даного питання для всіх економічно активних суб'єктів господарювання країни, ГО «Асоціація Хмельницьких ринків» звертається до Вас, шановний Андрію Володимировичу, як до Голови Верховної Ради України, з клопотанням щодо сприяння найближчим часом внесенню до порядку денного сесії Верховної Ради України  законопроекту №3872 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств» від 02.02.2016р. (про застосування призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі на 2016- 17 роки) та його підтримки і позитивного розгляду Верховною Радою України.

Сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку в даному питанні.

Відповідні листи з даного питання були направлені нами на адресу депутатських фракцій, груп, відповідних комітетів ВРУ, де розглядався та розглядається даний законопроект, окремих народних депутатів України.

Про підсумки розгляду даного листа просимо Вас поінформувати Асоціацію в передбачені законодавством терміни за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Геологів, 18/2.З повагою,

Голова ГО

«Асоціації Хмельницьких ринків»                                               Таратасюк В. Р.

Виконавчий директор Асоціації,

член Ради підприємців при КМУ,

член Правління ВГО «Фортеця»,

помічник-консультант

народного депутата України                                                         Сніховський  О. О.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт