четвер, 08.06.2023

Звернення ГО "Асоціація Хмельницьких ринків" до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо підтримки законопроекту №3872

Громадська організація

АСОЦІАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКИХ РИНКІВ”

29016, м. Хмельницький, вул. Геологів, 18/2, код ЄДРПОУ 26430979, р/р 26007011835424

в Хмельницькому відділенні ПАТ „Укрсоцбанк” , МФО 300023.

Тел.(0382) 72-78-88, тел./факс 65-61-07 , e-mail: ahr2003@ukr.net

_______________________________________________________________

Вих. № 81 від 25 квітня 2016р.

Премєр - Міністру України

ГРОЙСМАНУ В. Б. 

_____________________________________

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2.

Будинок Уряду

Копія: Голові Ради підприємців при КМУ,

Народному депутату України

Козаченку Л. П.

 

Про підтримку під час

розгляду та голосування

у Верховній Раді України

проекту Закону України

№3872 від 02.02.2016 р.

щодо призупинення

індексації нормативної

грошової оцінки земліШановний Володимире Борисовичу!

Засвідчуючи Вам свою повагу, ГО „Асоціація Хмельницьких ринків", перш за все вітає Вас з призначенням  Верховною Радою України Прем'єр – Міністром України, бажає Вам міцного здоров'я, успіхів, терпіння та звитяг  в роботі на дуже відповідальній та непростій  посаді керівника виконавчої влади країни – Голови Уряду, що спрямована на організацію плідної та ефективної роботи Кабінету Міністрів з прийняття важливих та необхідних для країні поточних нормативних актів, які спрямовані на поліпшення життя і  діяльності держави,  та висловлює надію, сподівання, що Ви докладете всі свої зусилля, життєвий, професійний досвід керівника, свої знання щодо організації  плідної роботи Кабінету Міністрів України  в питання створення надійного підґрунтя, визначення та реалізації практичних і ефективних кроків на шляху реформування країни, її сталого, ефективного розвитку.

Зі своєї сторони, наша «Асоціація Хмельницьких ринків», яка здійснює активно свою діяльність більше 12 років і є членом Ради підприємців при КМУ, висловлює готовність до плідної співпраці з Вами в питаннях опрацювання проектів законодавчих і нормативних актів, відповідних змін до чинних законів, що напрацьовуються КМУ, і які спрямовані як на економічний та соціальний розвиток нашої країни в цілому, так і на підтримку і розвиток малого та середнього підприємництва, яких представляє наша організація. Бажаємо Вам успіху!

Користуючись нагодою, наша Асоціація звертається до Вас  як до Голови Уряду з питання, позитивний розгляд якого потребує, зокрема, як і Вашої особистої підтримки та сприяння, так і сприяння та підтримки Ваших колег по Уряду.

Як відомо, 02 лютого 2016 року групою народних депутатів України (Продан О. П.,  Ляшком О. В., Остріковою Т. Г., Кіршем О. В. та ін.) був зареєстрований в Верховній Раді України проект Закону України  №3872 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств», яким передбачається встановлення індексу споживчих цін за 2015 та 2016 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення застосовується із значенням 100 відсотків, або, фактично застосування зазначеної індексації на 2016-2017 роки призупиняється.

Проблемне питання щодо значного збільшення сплати за оренду землі суб'єктами господарювання, підприємствами в наслідок застосування п.п. 2;3 ст. 289 Податкового Кодексу України про індексацію нормативної грошової оцінки землі представником нашої Асоціації ще піднімалося з Парламентської трибуни ВРУ під час проведення 30 вересня 2015 року Парламентських слухань з питань проблем розвитку малого та середнього бізнесу в України, яке проходило під  головуванням  першого заступника Голови ВРУ, і знайшло активну підтримку та розуміння серед підприємницьких кіл.

Варто зауважити, що наша ГО «Асоціація Хмельницьких ринків» зверталась  з даного питання до Вас як голови Верховної Ради України  з відповідними листами (№22 від 06.02.16 р. та №77 від 22.03.16р.) щодо підтримки даного законопроекту в Верховній Раді України.

Даний законопроект №3872 був  розглянутий і підтриманий Комітетом ВРУ з питань податкової і митної політики 16 березня 2016 року та спрямований для включення до порядку денного на розгляд Верховної Ради України.

Виходячи з вище викладеного та з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств в умовах глибокої економічної кризи та великих інфляційних процесів, враховуючи важливість даного питання для всіх економічно активних суб'єктів господарювання країни, ГО «Асоціація Хмельницьких ринків» звертається до Вас, шановний Володимире Борисовичу, як до Прем'єр – Міністра України, до Ваших колег по Уряду з клопотанням щодо підтримки внесення до порядку денного на розгляд сесії Верховної Ради України  законопроекту №3872 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств» від 02.02.2016р. (про застосування призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі на 2016- 17 роки), та його  позитивного розгляду і прийняття Верховною Радою України.

Сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку в даному питанні.

Відповідні листи з даного питання були направлені нами на адресу Голови Верховної Ради України,  голів депутатських фракцій, груп, відповідних комітетів ВРУ, де розглядався та розглядається даний законопроект, окремих народних депутатів України.

Про підсумки розгляду даного листа просимо Вас поінформувати Асоціацію в передбачені законодавством терміни за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Геологів, 18/2.З повагою,

Голова ГО

«Асоціації Хмельницьких ринків»                                               Таратасюк В. Р.

Виконавчий директор Асоціації,

член Ради підприємців при КМУ,

член Правління ВГО «Фортеця»,

помічник-консультант

народного депутата України                                                         Сніховський  О. О.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт