четвер, 08.06.2023

Звернення ГО "Асоціація Хмельницьких ринків" до Голови Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва Галасюка В.В. про проведення телеефіру на каналі ТРК "Рада" щодо законопроекту №3872

Громадська організація

АСОЦІАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКИХ РИНКІВ”

29016, м. Хмельницький, вул. Геологів, 18/2, код ЄДРПОУ 26430979, р/р 26007619989544

в Обласному відділенні ПАТ „Промінвестбанк” в м. Хмельницький, МФО 300012.

Тел.(0382) 72-78-88, тел./факс 65-61-07 , e-mail: ahr2003@ukr.net

_______________________________________________________________

Вих. № 78 від 25 березня 2016р.

Народному депутату України,

голові Комітету

Верховної Ради України

з питань промислової політики

та підприємництва

ГАЛАСЮКУ В. В.

___________________________________

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 5.

Верховна Рада України

 

Про ініціювання та проведення

телеефіру в одній з програм

на каналі ТРК «Рада» щодо

потреби розгляду та підтримки

в Верховній Раді України під час

голосування проекту Закону

України №3872 від 02.02.2016 р.

щодо призупинення індексації

нормативної грошової оцінки земліШановний Вікторе Васильовичу!

Засвідчуючи Вам свою повагу, ГО „Асоціація Хмельницьких ринків", звертається до Вас  як до народного депутата України, голови Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва,  з питання, позитивний розгляд якого потребує, зокрема, Вашої підтримки та сприяння.

Як відомо, 02 лютого 2016 року групою народних депутатів України (Продан О. П.,  Ляшком О. В., Остріковою Т. Г., Кіршем О. В. та ін.) був зареєстрований в Верховній Раді України проект Закону України  №3872 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств», яким передбачається встановлення індексу споживчих цін за 2015 та 2016 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення застосовується із значенням 100 відсотків, або, фактично застосування зазначеної індексації на 2016-2017 роки призупиняється.

Як відомо, наша ГО «Асоціація Хмельницьких ринків» зверталась до Вас як  до голови Комітету ВРУ з питань промисловості та підприємництва – співавтора даного законопроекту з листом з даного питання, до голови депутатської фракції «Радикальної партії України»  О. В. Ляшко, члена Комітету ВРУ з питань податкової  і митної політики з листами №32 від 06.02.2016р. і №72 від 22 березня 2016 року  як до співавторів даного законопроекту щодо питання підтримки даного законопроекту.

Враховуючи попередні позитивні підсумки розгляду даного питання 16 березня 2016 року Комітетом ВРУ з питань податкової і митної політики під час його засідання щодо підтримки законопроекту №3872, членом якого є, зокрема Ляшко О. В. та інші співавтори цього законопроекту (Продан О. П., Острікова Т. Г., Кірш О. В. та ін..),  висловлюємо Вам, а також  Вашим колегам щиру подяку за підтримку зазначеного законопроекту, що був попередньо підтриманий  депутатською фракцією, яку Ви очолюєте, так і за Вашим сприянням профільним Комітетом з питань податкової і митної політики 16.03.2016року.

В той же час, висловлюючи сподівання, що під час голосування в Верховній Раді України щодо законопроекту №3872 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств» від 02.02.2016р. про застосування призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі на 2016 - 2017 роки, позиція переважної більшості депутатських фракції, груп та окремих депутатів Верховної Ради України буде засвідчувати їх підтримку цього законопроекту, ГО «Асоціація Хмельницьких ринків» звертається з клопотанням - пропозицією  ініціювання щодо  проведення найближчим часом телеефіру в одній з програм  на каналі ТРК «Рада» за участю співавторів даного законопроекту – представників різних депутатських фракцій, комітетів та представника/представників представників підприємницьких кіл, що звернулися до депутатських фракцій, народних депутатів ВРУ з питання призупинення застосування індексації нормативної грошової оцінки землі в умовах глибокої економічної кризи, щодо необхідності розгляду та підтримки в Верховній Раді України» під час голосування проекту Закону України №3872 від 02.02.2016 р. щодо призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі на 2015- 2017 роки з наданням відповідної аргументації.

Враховуючи попередній досвід співпраці нашої Асоціації з ТРК «Рада», переконані, що проведення запропонованого телеефіру на ТРК «Рада» з наданням відповідного телеанонсу програми, безсумнівну, стане додатковим переконливим аргументом для певної частини народних депутатів України під час розгляду та голосування з даного питання.

Сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку в даному питанні.

У разі позитивного розгляду даного питання щодо погодження проведення зазначеного телеефіру, наявної потреби та  Вашої згоди представник ГО «Асоціації Хмельницьких ринків» завше буде готовий прийняти участь в даній телепрограмі.

Про підсумки розгляду даного листа просимо Вас поінформувати Асоціацію в передбачені законодавством терміни за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Геологів, 18/2 та/або за телефоном 067-775-55-88 (контактна особа – Сніховський Олександр Олександрович).З повагою,

Виконавчий директор Асоціації,

член Ради підприємців при КМУ,

член Правління ВГО «Фортеця»,

помічник-консультант

народного депутата України                                                         Сніховський  О. О.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт