четвер, 08.12.2022

Аналітичний звіт "Реформа дерегулювання: втрачені можливості"

В аналітичному звіті докладно розглянуто хід реалізації та основні результати реформи дерегулювання господарської діяльності у 2011 р. в Україні, що була проведена відповідно до Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування» від 14 грудня 2010 р. № 2784-VI. Також проаналізовано інституційне та організаційне забезпечення реформи дерегулювання, досліджено метод прискореного перегляду регуляторних актів за методом «регуляторна гільйотина», проведено порівняльний аналіз з аналогічними реформами, що проводилися за кордоном та в Україні, висвітлено позитивні та негативні результати реформи дерегулювання господарської діяльності, визначено фактори та інституційні пастки, що негативно вплинули на результати реформи.
Видання розраховане на громадських експертів, членів громадських рад, утворених при органах влади, народних депутатів та депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій, підприємців, представників бізнес-асоціацій, інститутів громадянського суспільства, викладачів, студентів, аспірантів, науковців, а також на широке коло читачів, які цікавляться питаннями створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в Україні, розвитку галузі науки «Державне управління» та підвищення ефективності й результативності діяльності органів влади.
Проведення громадського моніторингу та видання аналітичного звіту стали можливими завдяки підтримці програмою «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження» проекту № 45338 «Громадський моніторинг проведення реформи дерегулювання господарської діяльності». Погляди авторів видання можуть не збігатися з позицією Міжнародного фонду «Відродження».


Файли для завантаження:
аналітичний звіт за результатами громадського моніторингу «Реформа дерегулювання в Україні: втрачені можливості ».pdf

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт