п'ятниця, 09.06.2023

Грим – Счастя в двері..

Як відомо, Счастя приходить тоді, коли його менше всього чекаєш. Цього разу воно в образі нової фінансової поліції з мегаповноваженнями Вас осчасливити. А чому б ні? Не тільки С.Арбузову почуватися Счасливим. А щоб Ви не чинили опору своєму Счастю, воно має право приходити до Вас будь-коли, в будь-який момент, у будь-яку годину дня і ночі, у будь-яке приміщення. При цьому Счастя має право здійснити виїмку документів, арештувати Ваші рахунки, і вже для повного Счастя застосувати зброю, коли ж Ви все таки  спробуєте від нього відкараскатися. Що не Сергій, то нова халепа.  Раніше ідея оСчасливити  всіх суб’єктів господарської діяльності, і не тільки їх, вже спадала на думку Сергію Тігіпко. Тоді таке Счастя величали Службою фінансових розслідувань. Але щось не зрослося і нова ідея виникла вже у Сергія Арбузова. А щоб усе було кероване і підконтрольне, Счастя планують підпорядкувати самому Президенту. І тільки він має право впливати на Счасливі моменти вашого життя, тобто Вашої діяльності. А поскільки Счастя в нашій державі спів мірне із кількістю грошей на Вашому рахунку, то зрозуміло, що в першу чергу, будуть контролювати Ваші надходження, Вашу участь у тендерних закупівлях. Аякже інакше? Раптом Ви створили декілька фірм, які беруть участь в тендерному конкурсі, або ж Ви раптом виявилися родичем чи навіть сином того, хто оголошує цей конкурс? А про корупційні схеми і мова не йде. Нова структура їх буде викривати на раз-два. Щоб Счастя не накопичувалося в одному місці, наприклад, в столиці, його розподілять по регіонам. Такі собі Счасливі осередки зі своїм штатним розписом, який буде визначатися його очільником. Правда, щоб отримати інформацію від банків, митниць, фінансово-кредитних установ співробітнику осередку необхідно буде написати лист Счастя. І тоді…. Можна контролювати виробничий процес, призупиняти банківські операції, здійснювати експертизу видів продукції, опечатувати каси, складські приміщення, архіви. Правда з одним застереженням – не більше як на 24 години.

Счасливий законопроект передбачає перебування фінансових поліцейських в приміщеннях громадян, користування засобами зв’язку, використання транспорту для оперативно-розшукової діяльності, і взагалі використовувати всі можливі засоби для оСчасливлення. Коли ж Ви спробуєте опиратися своєму Счастю, Вас можуть затримати на добу і розтлумачити Вам, що Ви не розумієте свого Счастя. На такі дії працівникам Счасливих осередків не потрібно буде санкції прокурора чи рішення суду. Натомість вони матимуть соціальні гарантії, як то: квартира, яку в разі смерті працівника Счасливого осередку, успадкують члени його сімї. Так само як і його 10-ти річну заробітну плату.

Надання таких широких повноважень Счасливому осередку викликає незадоволення з боку окремих впливових структур. Не виявляють бажання бути Счасливими і суб’єкти господарської діяльності, і пересічні громадяни. Тому в очікуванні повального Счастя, можна дочекатися соціальної напруги в суспільстві, а там і до акцій протесту недалеко. Не можна оСчасливити всіх і відразу. А хто не погоджується, читайте Козьму Пруткова: «Хочеш бути Счасливим – будь ним».

Ігор Кухарчук

голова правління Чернівецького міського Центру захисту

приватних підприємців і підприємств малого бізнесу

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт