четвер, 09.02.2023

Ювеліри вимагають притягнення до відповідальності посадовців ДПС України
Відповідно до пункту 3 Резолюції Всеукраїнської конференції учасників ювелірного ринку в м. Києві 25 квітня 2012 року, організатором якої був Союз ювелірів України, учасники ювелірного ринку вимагають «притягти до відповідальності посадових осіб Державної податкової служби України, які допустили порушення Конституції України та Податкового Кодексу України, що призводить до руйнування ювелірної галузі та скорочення створених робочих місць».
Порушення Конституції України та Податкового Кодексу відбулося, на думку учасників ювелірного ринку, внаслідок видання та поширення листа Державної податкової служби України від 06.02.2012 р. №3443/7/17-1217, яким було запроваджено заборону бути платниками єдиного податку виготовлювачам ювелірних виробів і торговцям ювелірними виробами, що не передбачено Податковим Кодексом України.
За результатами проведеної правової експертизи Мін`юст офіційно звернувся до Мінфіну та ДПС України щодо відкликання зазначеного листа з місць застосування та його скасування, оскільки зазначений лист не є нормативно-правовим актом, проте містить нові правові норми, не передбачені Податковим Кодексом.

Союз ювелірів України офіційно звернувся щодо притягнення до відповідальності згідно з законом посадових осіб, які мають безпосереднє відношення до розроблення та видання листа Державної податкової служби України від 06.02.2012 р. №3443/7/17-1217, до Президента України В.Ф. Януковича та до Першого Віце-прем`єр-Міністра України В.І. Хорошковського (фотокопії звернень додаються) .

Союз ювелірів України закликав інших учасників ювелірного ринку підтримати зазначені звернення, скласти аналогічні звернення до Президента України В.Ф. Януковича та Першого Віце-Прем`єр-Міністра України В.І. Хорошковського, зібрати підписи підприємців – учасників ювелірного ринку під цими зверненнями. Звернення та підписні аркуші необхідно направляти поштою або спеціальним зв`язком на адреси В.Ф. Януковича (вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220) та В.І. Хорошковського (вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008).

З повагою,

Президент Союзу ювелірів України             Д.В. Видолоб

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт