субота, 08.08.2020

Звернення до Директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА щодо включення Бойко С.Я. до ініціативної групи з формування Громадської ради при КМДА

Директору

Департаменту

суспільних комунікацій

Київської міської

державної адміністрації

М.П. ХОНДІ

Шановна Марино Петрівно!

Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» об’єднує понад 99 тисяч підприємців з різних областей України.

Члени ГО «ФОРТЕЦЯ» залучаються до роботи в громадських радах при органах виконавчої влади на центральному та місцевому рівнях, опрацьовують проекти нормативно-правових актів у сфері підприємництва, пропонують зміни до діючого законодавства для спрощення умов ведення підприємницької діяльності та забезпечення розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

На виконання Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 року № 996, просимо Вас включити до складу  ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню громадської ради при Київській міській державній адміністрації Голову місцевого осередку Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» у м. Києві та Київській області Бойко Світлану Яківну.

З повагою,

Голова Всеукраїнського об’єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                              Оксана ПРОДАН

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт