субота, 08.08.2020

Звернення до Міністра соціальної політики України щодо підтримки ініціатив ГО "Фортеця" у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування

Міністру соціальної політики України

П.В. РОЗЕНКУ 

Шановний Павле Валерійовичу!

28.12.2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28.12.2014 № 77-VIII, метою якого задекларовано детінізацію заробітних плат громадян, але прийняті зміни жодним чином не сприяють його меті, а навпаки призведуть до збільшення кількості підприємців, які виплачують заробітну плату «в конвертах».

Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» провело обговорення прийнятих змін до законодавства у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування та 20.01.2015 року було проведено засідання Правління організації, за результатами якого підготовано узагальнену позицію бізнесу, яку було направлено на розгляд депутатам Верховної Ради України, та яку відображено у зареєстрованому у Верховній Раді України проекті Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відміни посилення фіскального та адміністративного тиску на доходи фізичних осіб» від 29.01.2015 року реєстр. №1877.

Зважаючи на погіршення економічної активності українців та скорочення кількості робочих місць прийняття зазначеного законопроекту надасть можливість представникам малого та середнього бізнесу продовжити свою господарську діяльність, завдяки чому буде сплачуватись єдиний соціальний внесок та наповнюватись Державний бюджет України.

В зв’язку із вищезазначеним, просимо Вас врахувати позицію представників малого та середнього бізнесу України та підтримати необхідність прийняття Верховною Радою України проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відміни посилення фіскального та адміністративного тиску на доходи фізичних осіб» від 29.01.2015 року реєстр. №1877.

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                            Андрій МАНЖЕЛІЙ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт