субота, 08.08.2020

Звернення до Голови Ради підприємців при КМУ щодо круглого столу з ДННУ «Академія фінансового управління» Міністерства фінансів України по реформуванню спрощеної системи оподаткування

Голові

Ради підприємців

при Кабінеті Міністрів України

Л.П. КОЗАЧЕНКУ

вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008

Шановний Леоніде Петровичу!

20 травня 2014 року Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України спільно з ДННУ «Академія фінансового управління» Міністерства фінансів України заплановано проведення круглого столу на тему «Реформування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого та середнього підприємництва».

Звертаємо Вашу увагу, що однією із основних причин Податкового майдану 2010 року була спроба в Податковому кодексі України знищити спрощену систему оподаткування, а саме Єфименко Тетяною Іванівною була очолювана робота по підготовці цього Кодексу.

Завдяки акціям протестів підприємців у 2010 році відтерміновано прийняття розділу Податкового кодексу України щодо спрощеної системи оподаткування та підготовлено нову узгоджену редакцію. Так, у лютому 2011 року підприємницькими об'єднаннями з усієї України було презентовано проект про спрощену систему оподаткування, який було взято за основу Кабінетом Міністрів України та після доопрацювання і погодження з підприємницьким середовищем прийнято у листопаді 2011 року Верховною Радою України.

Реформування спрощеної системи оподаткування під керівництвом людини, яка намагалась її знищити, є неприпустимим. Тим більше, за згодою Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Тому, від імені Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», за рішенням засідання 19.05.2014 року, звертаюсь до Вас з проханням не об’єднуватись з ДННУ «Академія фінансового управління» Міністерства фінансів України, в особі Єфименко Тетяни Іванівни, для реформування спрощеної системи оподаткування.

 

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                            Андрій МАНЖЕЛІЙ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт