середа, 22.03.2023

Звернення до Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. щодо відхилення проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України»

 

Прем’єр-міністру України

ЯЦЕНЮКУ А.П.

 

Шановний Арсенію Петровичу! 

Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» опрацювало проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України», розроблений Міністерством фінансів України, і звертає Вашу увагу на наступне.

Зазначеним проектом для платників єдиного податку – фізичних осіб підприємців, які здійснюють торгівлю певними групами товарів згідно з УКТ ЗЕД, передбачено з 01.01.2015 року обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій, ведення бухгалтерського обліку товарних запасів з обов`язковою наявністю копій митних декларацій, ведення книги обліку доходів і витрат.

Ці та інші положення проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України» знищать існуючу спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, введуть додатковий корупційний важіль на бізнес та призведуть до масового закриття суб’єктів підприємницької діяльності із значним скороченням робочих місць.

Крім того, вказаний законопроект не пройшов процедуру громадського обговорення та не погоджений спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері державної регуляторної політики згідно з вимогами статті 25 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Враховуючи зазначене вище, просимо Вас не підтримувати проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України» та в подальшому не допустити прийняття норм законів, спрямованих на знищення спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, забезпечити дотримання регуляторних процедур при розробленні та погодженні проектів законів України.

 

 

 

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання

малого та середнього бізнесу «Фортеця»                             Дмитро Куценко

 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт