середа, 22.03.2023

Звернення до Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. щодо необхідності звільнення Бродського М.Ю. з посади Голови Держпідприємництва

Прем’єр-міністру України

А.П. ЯЦЕНЮКУ 

Шановний Арсенію Петровичу!

Українське підприємництво обурене діяльністю Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, органу діяльність якого має сприяти підтримці малого та середнього бізнесу.

Не зважаючи на це, Головою Держпідприємництва України Бродським М.Ю. за останній час погоджено низку урядових законопроектів та регуляторних актів, які призведуть до знищення спрощеної системи оподаткування.

Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва ведеться антипідприємницька діяльність, порушуються вимоги пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва» та статті 5 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Таким чином, не дивлячись на складне економічне становище України, Держпідприємництвом України обрано курс до повного знищення малого та середнього бізнесу.

Зважаючи на вищезазначене, просимо Вас розглянути питання щодо звільнення Бродського М.Ю. з посади Голови Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                              Дмитро КУЦЕНКО

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт