вівторок, 29.09.2020

Звернення до Президента України щодо кримінальної справи проти громадського діяча та підприємця С.А. Крохіна

Президенту України 

В.Ф. ЯНУКОВИЧУ

 

Шановний Вікторе Федоровичу!

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» звертається до Вас з проханням взяти під свій особистий контроль розгляд кримінальної справи № 56-2814, яка порушена прокуратурою Печерського району столиці за ознаками злочину, передбаченого ч.3ст.368 КК України, проти громадського діяча та підприємця Крохіна Сергія Анатолійовича.

Крохін С.А. є заступником голови громадської організації «Асоціація директорів та працівників ринків» та членом Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України.

Крохін С.А. був затриманий 9 березня 2011р. співробітниками УБОЗ м. Києва, начебто за хабар. Сергій Анатолійович не є державним чи муніципальним службовцем, а є приватним підприємцем і тому факт «отримання хабара» не може його стосуватись.

На місці будівельного звалища в м. Черкаси, на окраїні міста, Крохін С.А. побудував приватний ринок з сучасними магазинами та павільйонами, в які підведені тепло, телефон та Інтернет. На ринку працює їдальня, безоплатний туалет з гарячою водою, а також для підприємців та клієнтів ринку збудована безоплатна автостоянка. Ринок надійно охороняється.

Як громадський діяч Крохін С.А. постійно працював над вдосконаленням законодавства у сфері підприємницької діяльності, не допускав несанкціонованих перевірок підприємців ринку контролюючими органами та допомагав підприємцям, які працюють на належному йому авторинку.

У підприємців ринку та усіх, хто працював з С.А. Крохіним складається враження, що сьогодні правоохоронні органи використовуються для здійснення рейдерської атаки на ринок «Автомобільний».

Зважаючи на наведенні вище факти, просимо Вас не допустити рейдерського захоплення підприємства ціною життя людини та зневіри людей до влади.

З повагою,

Голова Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                             Оксана ПРОДАН

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт