неділя, 09.08.2020

Звернення до Кабінету Міністрів України по результатам Всеукраїнського З'їзду малого та середнього бізнесу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

 

Щодо Всеукраїнського з’їзду

малого та середнього бізнесу

 

07 квітня 2011 року в місті Києві в приміщенні Українського дому відбувся Всеукраїнський з’їзд малого та середнього бізнесу. Делегати з усіх областей України, представники всеукраїнських, регіональних та галузевих об'єднань підприємців обговорили проблеми, які існують сьогодні в бізнесовому середовищі – в сфері  оподаткування, звітності, перевірок, регулювання.

В роботі З’їзду взяли участь та виступили Голова ВО «Фортеця» Оксана Продан, народні депутати України Ксенія Ляпіна, Віталій Хомутиннік, Наталія Королевська, Голова Ради підприємців при КМУ Леонід Козаченко, колишній Голова Держкомпідприємництва Олександра Кужель, представники об’єднань підприємців з більшості регіонів України, бізнесмени та фермери.

Організатором проведення З’їзду виступила громадська організація Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця». 

В Резолюції, яку схвалили учасники З'їзду, констатується, що проведення реформ, започаткованих Президентом України, можливе виключно за підтримки малого та середнього бізнесу, що вимагає врахування позиції інтересів підприємців, їх найманих працівників та споживачів.

Серед інших рішень, прийнято рішення звернутись до КМУ щодо проведення у другому кварталі 2011 року  засідання перших осіб держави, керівників органів виконавчої влади на місцях з підприємцями та їх представниками для визначення напрямків та шляхів розвитку економічної системи України та областей, а також забезпечення на законодавчому рівні системи однакової сплати податків усіма верствами населення, в тому числі наближеними до влади, а також ініціювати проведення економічної та фінансової оцінки результатів запровадження податкової реформи для малого та середнього бізнесу, а також національного опитування про умови здійснення підприємницької діяльності малим та середнім бізнесом у першому кварталі 2011 року.

Направляємо на адресу Кабінету Міністрів України Резолюцію Всеукраїнського  з’їзду малого та середнього бізнесу та очікуємо підтримки Урядом вирішення піднятих малим та середнім бізнесом питань та вирішення проблем, які накопичились у підприємців.

          

Додаток:

- Резолюція Всеукраїнського  з’їзду  малого та середнього бізнесу від 07 квітня 2011 року на 1 арк.;

Головуюча на зїзді,

Голова Всеукраїнського обєднання

малого та середнього бізнесу «Фортеця»                                     Оксана ПРОДАН

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт