середа, 22.03.2023

Звернення до Міністра доходів і зборів України Клименка О.В. щодо необхідності забезпечення підтвердження про прийняття звітів з ЄСВ

 

Міністру доходів і зборів України

КЛИМЕНКУ О.В.

 

Шановний Олександре Вікторовичу!

Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи», реєстраційний номер 406-VII, функція адміністрування єдиного соціального внеску (далі - ЄСВ) передана від Пенсійного фонду України до Міністерства доходів і зборів України.

З 1 жовтня 2013 року прийняття звітності про суми нарахованого ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та облік сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників повинні здійснювати управління Міністерства доходів і зборів України.

Разом з тим, при поданні звітності з ЄСВ в електронному вигляді платники податків отримують від органів Міндоходів повідомлення про одержання звіту «квитанція № 1», але повідомлення про прийняття звіту «квитанція № 2» не отримують, в результаті чого не мають підтвердження про вчасно виконанні зобов’язання із подання звітності з ЄСВ.

Враховуючи вищезазначене, просимо Вас забезпечити обов’язкове підтвердження прийняття звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або ж ініціювати мораторій на застосування санкцій за відсутність такого підтвердження.

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання

малого та середнього бізнесу «Фортеця»              Дмитро КУЦЕНКО

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт