п'ятниця, 09.06.2023

Звернення до Голови Чернівецької обласної адміністрації М.Папієва щодо захисту Кіцманської громадської організації роботодавців

 

Голові Чернівецької обласної

державної адміністрації 

М.М. ПАПІЄВУ

 

Шановний Михайле Миколайовичу!

 

До громадської організації Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» звернувся Голова правління Кіцманської громадської організації роботодавців Тернавський С. І. щодо бажання Голови РДА Кіцманського району Унгуряна О.М. розірвати договір оренди підвального приміщення в адміністративному будинку районної ради загальною площею 48,2 м² за адресою м. Кіцмань, вул. Незалежності, 83 з громадською організацією роботодавців Кіцманського району Чернівецької області.

Така позиція районного керівництва йде в супереч з Рішенням Кіцманської районної ради Чернівецької області № 75-05/11 від 17.03.2011 року, яким продовжено оренду вказаного приміщення з громадською організацією роботодавців в Кіцманському районі терміном до 2-х років, а також суперечить Вашій позиції підтримки бізнесу.

Кіцманська громадська організація роботодавців проводить велику та плідну роботу серед  підприємницького  загалу починаючи з 2008 року. Так, в приміщенні, яке вони орендують створено районний центр підтримки підприємництва, головним завданням якого є надання допомоги підприємцям району у вирішенні питань ведення бізнесу. Протягом 2009-2010 років велика кількість підприємців отримала консультації з питань, які хвилюють підприємців, багатьом допомогли започаткувати підприємницьку діяльність.

Головні завдання, які стоять перед організацією роботодавців – створення нових робочих місць та вирішення соціально-економічних питань на території Кіцманського району.

Організація роботодавців доклала багато зусиль та коштів для приведення вказаного приміщення в належний стан. Напівпідвальне приміщення перетворили у гарний та сучасний офіс, в якому проводяться засідання правління, наради з представниками роботодавців та малого бізнесу за участі представників РДА, семінари з підприємцями та інше.

14.03.2011 року Кіцманська районна організація роботодавців спільно з Федерацією роботодавців Буковини підписали угоду про соціальне партнерство з ОДА, обласною радою та облпрофрадою на 2011-2012 рр.

Шановний Михайле Миколайовичу, просимо Вас сприяти  позитивному вирішенні питання оренди для Кіцманської громадської організації роботодавців за вказаною адресою та включення Голови цієї громадської організації до складу колегії РДА Кіцманського району Чернівецької області згідно із Регіональною угодою.

 

 

З повагою,

Голова Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                        Оксана ПРОДАН

 

ВІДПОВІДЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДА

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт