вівторок, 21.03.2023

Звернення до Голови Ради підприємців Козаченка Л.П. щодо проекту Закону України «Про ринки та організацію торгівлі на ринках»

 

 

 

Голові

Ради підприємців при

Кабінеті Міністрів України

Л.П. КОЗАЧЕНКУ

 

 

Шановний Леоніде Петровичу!

 

            Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» опрацювало проект Закону України «Про ринки та організацію торгівлі на ринках» (далі Проект), розміщений на сайті Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, і звертає Вашу увагу на наступне.

            Даним Проектом вводиться новий документ дозвільного характеру у сфері господарської діяльності «дозвіл на право організації діяльності ринку» не передбачений чинним законодавством, передбачена додаткова звітність, вводиться додаткове регулювання господарських відносин між підприємцями та адміністрацією ринку, закладені корупційні ризики та можливість рейдерських захоплень підприємств ринкової сфери.

            Більше того, Проектом не передбачено регулювання діяльності суб’єктів господарювання, які вже отримали дозвіл на організацію діяльності ринку.

            Окремі норми Проекту не відповідають Конституції України, Господарського кодексу України, Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Закону України «Про оптові ринки сільськогосподарської продукції», Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про основні засади державного контролю (нагляду) у сфері господарської діяльності».

Враховуючи вищезазначене, просимо Вас не підтримувати проект Закону України «Про ринки та організацію торгівлі на ринках» у зазначеному вигляді, як такий, що не вирішує суті проблем підприємців та створює додаткові бюрократичні перешкоди для ведення бізнесу.

 

 

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського обєднання

малого та середнього бізнесу «Фортеця»                                           Дмитро Куценко

 

 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт