вівторок, 29.09.2020

Звернення до Міністра економічного розвитку і торгівлі України Прасолова І.М. щодо необхідності здійснення контролю за економічною обгрунтованістю встановлення вартості РРО обладнаних для передачі інформації по дротових та бездротових каналах звязку

 

Міністру

економічного розвитку

і торгівлі України

І.М. ПРАСОЛОВУ

Шановний Ігорю Миколайовичу!

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів» від 06.12.2012 року №5518 встановлено обов’язок суб’єктів господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, забезпечити можливість передачі до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв’язку інформації про обсяг розрахункових операцій.

При чому, витрати на переобладнання вже зареєстрованих реєстраторів розрахункових операцій, або купівля нових, обладнаних відповідним чином, а також їх сервісне обслуговування здійснюється виключно за рахунок суб’єктів господарювання.

Так, вартість реєстратора розрахункових операцій не обладнаного для передачі інформації по дротових або бездротових каналах зв’язку складає близько 2 000 гривень, а мінімальна вартість реєстратора розрахункових операцій з вбудованим модемом становить від 3 500 гривень та більше.

У разі, якщо суб’єкт господарювання прийняв рішення щодо переобладнання свого реєстратора розрахункових операцій для забезпечення можливості передачі інформації до органів державної податкової служби, таке переобладнання буде йому коштувати близько 1 500 гривень. Також, вартість послуг на щомісячне обслуговування реєстраторів розрахункових операцій центрами сервісного обслуговування збільшилась вдвічі.

Така вартість нових реєстраторів розрахункових операцій, а також послуги на їх обслуговування є завищеними та економічно необґрунтованими.

Виходячи з вищезазначеного, просимо Вас здійснити контроль щодо економічної обґрунтованості встановлення вартості реєстраторів розрахункових операцій, обладнаних для передачі інформації по дротових та бездротових каналах зв’язку, тарифів на обслуговування та переобладнання раніше зареєстрованих реєстраторів розрахункових операцій, а також тарифів на обслуговування реєстраторів розрахункових операцій та розглянути питання щодо запровадження державного регулювання цін на таку продукцію та послуги.

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                   Дмитро КУЦЕНКО

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт