середа, 28.10.2020

Звернення до Виконуючого обовязки Голови Правління Пенсійного фонду України Кравчука В.О. щодо необхідності відтермінування граничного строку подачі звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску

Виконуючому обов’язки

Голови Правління

Пенсійного фонду України

В.О. КРАВЧУКУ

Шановний Василю Олексійовичу! 

09 лютого 2013 року закінчився граничний термін подання застрахованими особами звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, встановлений Постановою Правління Пенсійного фонду України «Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 08 жовтня 2010 року № 22-2» від 10.12.2012 року №24-1.

Разом з цим, велика кількість підприємців в зв’язку з значним скороченням строків подання звіту, оприлюдненням нової форми звіту з запізненням, не проведенням на місцях роз’яснювальної роботи, не встигли вчасно подати звіти через, що до них можуть бути застосовані штрафні санкції.

Так, за інформацією УПФУ у м.Чернігові та Чернігівський області на обліку перебуває 72970 осіб, з яких 53 623 є платниками внеску і з яких до 10.02.2013 року відзвітували 41800, тобто до 11823 осіб будуть застосовані штрафні санкції.

Таким чином, до фінансової відповідальності буде притягнута значна кількість застрахованих осіб по всій території України, якщо на прикладі тільки однієї області вбачається масштаб наслідків введення нової форми звіту та скорочення терміну її подання.

Виходячи з вищезазначеного, звертаємо Вашу увагу на необхідність відтерменування граничного строку подачі звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до 1 квітня 2013 року.

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                                        Дмитро КУЦЕНКО

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт