вівторок, 21.03.2023

Звернення до Голови Фракції Комуністичної партії України у ВРУ Симоненка П.М. щодо прокту Закону України "Про фінансові засади здійснення внутрішньої торгівлі" реєстр.№2256

 

Голові Фракції

Комуністичної партії України  у

Верховній Раді України

П.М. Симоненку

Шановний Петро Миколайовичу!

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» звертає Вашу увагу на те, що у Верховній Раді зареєстрований проект Закону України „Про фінансові засади здійснення внутрішньої торгівлі”, реєстраційний номер 2256, який є шкідливим для малого і середнього бізнесу.

Цим законопроектом передбачається обмеження у застосуванні спрощеної системи оподаткування, вводяться обов’язкові первинні документи, нові вимоги до різних умов торгівлі, надаються визначення, які суперечать економічній теорії та діючому законодавству.

Цей законопроект дублює норми урядового проекту Закону України «Про внутрішню торгівлю», до якого представниками підприємницького середовища не одноразово надавалися численні зауваження та висловлювалось негативне ставлення, в результаті чого він не одноразово направлявся на доопрацювання.

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийняття проекту Закону України „Про фінансові засади здійснення внутрішньої торгівлі”, реєстраційний номер 2256, призведе до значного скорочення робочих місць в Україні та подорожчання товарів широкого вжитку. 

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» Дмитро Куценко

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт