середа, 28.10.2020

Звернення до Голови Комітету ВРУ з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Кужель О.В. щодо проекту Закону України "Про фінансові засади здійснення внутрішньої торгівлі" реєстр. №2256

Голові Комітету  

Верховної Ради України

з питань підприємництва,  

регуляторної та антимонопольної політики  

Кужель О.В.

Шановна Олександро Володимирівно!

За поданням народного депутата України, Яценка А.В. 02 лютого 2012 року був внесений проект Закону України „Про фінансові засади здійснення внутрішньої торгівлі”, (реєстраційний номер 2256).

Цим законопроектом дублюються норми урядового проекту Закону України «Про внутрішню торгівлю», до якого представниками підприємницького середовища не одноразово надавалися численні зауваження та висловлювалось негативне ставлення, в результаті чого він не одноразово направлявся на доопрацювання.

Проектом Закону України „Про фінансові засади здійснення внутрішньої торгівлі” передбачається обмеження у застосуванні спрощеної системи оподаткування, вводяться обов’язкові первинні документи, нові вимоги до різних умов торгівлі, надаються визначення, які суперечать економічній теорії та діючому законодавству.

Просимо Вас прийняти рішення Комітету з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики щодо відхилення проекту Закону України „Про фінансові засади здійснення внутрішньої торгівлі”, реєстраційний номер 2256, та повернення його розробнику.

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об'єднання

малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» Дмитро Куценко

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт