вівторок, 21.03.2023

Звернення до Виконуючого обовязки Голови Правління Пенсійного фонду України Кравчука В.О. щодо необхідності впровадження мораторію на застосування штрафних санкцій за несвоєчасну подачу застрахованими особами звітів з ЄСВ

 

Виконуючому обов’язки

Голови Правління

Пенсійного фонду України

В.О. КРАВЧУКУ

Шановний Василю Олексійовичу!

Постановою Правління Пенсійного фонду України «Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 08 жовтня 2010 року № 22-2» від 10.12.2012 року №24-1 було скорочено термін подання застрахованими особами звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з 1 квітня на 10 лютого звітного року.

Зважаючи на те, що Постанова Правління Пенсійного фонду України №24-1 від 10.12.2012, в якій передбачено нову форму звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску, набрала чинності з 15.01.2013 року, то у зобов’язаних до подання такого звіту осіб було менше місяця для ознайомлення з порядком заповнення та подачі такого звіту.

Таким чином, зважаючи на значне скорочення граничного строку подання звіту з єдиного соціального внеску застрахованими особами, а також враховуючи оприлюднення форми нового звіту з значним запізненням, застраховані особи не мали достатнього часу для освоєння таких змін.

Виходячи з вищезазначеного, просимо Вас ввести у 2013 році мораторій на застосування штрафних санкцій за несвоєчасну подачу застрахованими особами звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                                Дмитро КУЦЕНКО

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт